Автопідйомник SOCAGE А314 на шасі IVECO буде працювати в Дніпропетровській області

Автопідйомник SOCAGE А314 на шасі IVECO буде працювати в Дніпропетровській області

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив замовнику з Дніпропетровської області автогідропідйомник SOCAGE А314 на базі шасі IVECO 35C14D з дворядною кабіною. 

Компактний та функціональний автогідропідйомник має такі характеристики:

  • робоча висота підйому — 13,7 метра;
  • горизонтальний виліт стріли — 7,1 метра;
  • вантажопідйомність люльки — 250 кг;
  • кут повороту стріли — 360 град;
  • наявність багатьох опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

Автовишка SOCAGE А314 на базі шасі IVECO 35C14D обладнана ізоляційною люлькою, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередачі й зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії при відсутності атмосферних опадів. Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів керування: на поворотній колоні (турелі) і безпосередньо в люльці.

Базове шасі IVECO Daily (виробник — Італія) з дворядною кабіною (кількість місць 6 + 1) — ідеальне рішення для бригади робітників.

Поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, розширюючи робочу зону обслуговування.

Автовишка спільного виробництва Кременчуцького Заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE — ідеальний помічник для комунальних підприємств. Вона має невелику вагу одночасно з універсальністю та маневреністю.

Більше про технологічне оснащення ричажно-телескопічних автовишок SOCAGE читайте тут.