Останній із Huracán: Lamborghini представили лімітовану версію суперкара

Останній із Huracán: Lamborghini представили лімітовану версію суперкара

Automobili Lamborghini елегантно прощається із сімейством Huracán, випустивши лімітовану серію з десяти ексклюзивних одиниць Huracán STJ.

Двигун V10 є символом історії Automobili Lamborghini, який сприяв успіху сімейства Huracán, уперше представленого у 2014 році. Як повідомили в компанії, уже до кінця цього року Huracán буде замінено абсолютно новим суперспортивним автомобілем, оснащеним новою гібридною силовою установкою.

Лімітований Huracán STJ заснований на Huracán STO та оснащений ексклюзивним пакетом, що покликаний ще більше посилити гоночний дух Huracán. STJ розшифровується як Super Trofeo Jota — данина поваги чемпіонату Lamborghini, заснованому у 2009 році, у той час, як Jota відсилає до Додатку J Регламенту FIA, який встановлює технічні характеристики гоночних автомобілів.

Lamborghini Huracán STJ
Lamborghini Huracán STJ

Huracán STJ виділяється завдяки спеціальному аеродинамічному пакету, розробленому технічними фахівцями Lamborghini Squadra Corse з використанням ноу-хау, набутого за десять років на вершині змагань Gran Turismo.

Витончена аеродинаміка STO була ще більше вдосконалена завдяки додаванню культового «кофанго»: двох абсолютно нових аеродинамічних придатків (флікерів) з вуглецевого волокна, а кут нахилу заднього антикрила був збільшений на 3° в порівнянні із серійною моделлю, щоб забезпечити 10 % збільшення аеродинамічного навантаження, зберігаючи при цьому ідеальну збалансованість автомобіля.

Lamborghini Huracán STJ
Lamborghini Huracán STJ

Як і STO, Huracán STJ розвиває максимальну потужність 640 к.с. при 8000 об/хв і крутний момент 565 Нм (при 8000 об/хв), що контролюється 7-ступінчастою коробкою передач із подвійним зчепленням (LDF — Lamborghini Doppia Frizione), яка поєднується тільки із заднім приводом.

Lamborghini Huracán STJ
Lamborghini Huracán STJ

Механічне зчеплення з дорогою було значно покращено шляхом набору із чотирьох регульованих гоночних амортизаторів, які замінили стандартні активні компоненти. Амортизатори регулюються в чотирьох напрямках для оптимізації відбою і стиснення як на високих, так і на низьких частотах, що дає повну свободу вибору в налаштуванні відповідно до характеристик траси.

Особливі характеристики амортизаторів дозволяють використовувати меншу жорсткість пружин, зберігаючи при цьому оптимальний динамічний контроль над автомобілем і підвищуючи точність рульового управління. Для максимізації динаміки руху були розроблені спеціальні шини Bridgestone Potenza Race, виготовлені зі спеціальної гумової суміші з високими показниками зчеплення та встановлені на 20-дюймові диски з однією гайкою.

Ці технічні особливості дозволили покращити час проходження треку Nardò Technical Center Handling Track більш ніж на одну секунду порівняно з Huracán STO.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Спортивний характер і ексклюзивність автомобіля також відображені в естетиці, з двома різними варіантами конфігурації та лівреї, розробленими Lamborghini Centro Stile. Перша поєднує в собі кузов у кольорі Grigio Telesto (сірий) у поєднанні з дахом Nero Noctis (чорний) і деталями Rosso Mars (червоний) і Bianco Isi (білий).

Салон характеризується сидіннями з алькантари Nero Cosmus (чорний) зі шкіряними деталями й контрастною прострочкою Rosso Alala (червоний).

Друга конфігурація має кузов у кольорі Blu Eliadi (синій) з дахом Nero Noctis (чорний) і деталями Rosso Mars (червоний) і Bianco Isi (білий). Обидві версії також мають спеціальну, пронумеровану карбонову табличку з позначкою «1 з 10». Крім того, є можливість додати індивідуальну табличку з боку пасажира відповідно до інструкцій замовника.