Представлені перші ескізи Škoda Enyaq RS Race

Представлені перші ескізи Škoda Enyaq RS Race

Завдяки новому концептуальному зображенню Enyaq RS Race компанія Škoda Auto досліджує нові можливості сталого розвитку в автоспорті, одночасно посилюючи емоційну привабливість бренду. 

Підіймаючи автоспортивну ДНК Škoda на новий рівень, Enyaq RS Race відрізняється агресивним дизайном, підкресленим масивним заднім крилом. Ця концепція дає уявлення про те, як технології автоспорту можуть допомогти прискорити перехід до динамічного та сталого автомобільного майбутнього. Він також слугує ідеальною платформою для розробки та суворого тестування передових електричних технологій для майбутніх серійних транспортних засобів на електричних батареях.

Оснащений повним приводом, новий Škoda Enyaq RS Race демонструє широкий спектр можливостей, які пропонує модульна матриця електроприводу Volkswagen Group з погляду продуктивності. 

Завдяки своєму агресивному дизайну Enyaq RS Race також привертає увагу, підкреслюючи його тісний зв’язок з перегонами та автоспортом. Його широка база забезпечує ще більш стабільну керованість, в той час, як видатне заднє крило забезпечує необхідну силу. 

Метою дослідження є отримання практичних знань через конкретні технічні та дизайнерські модифікації високопродуктивних електромобілів. Ці підходи потенційно можуть бути реалізовані в майбутніх серійних моделях.