Mercedes-Benz і Moncler представляють PROJECT MONDO G

Mercedes-Benz і Moncler представляють PROJECT MONDO G

Ексклюзивний витвір мистецтва, PROJECT MONDO G, геніально поєднав знакові дизайнерські коди Moncler з характерними рисами Mercedes-Benz G-Class, щоб створити унікальний шедевр.

Результат взаємодії різних галузей

Співпраця між Mercedes-Benz і Moncler була представлена на виставці Moncler «Мистецтво генія» під час Тижня моди в Лондоні разом з іншими відомими брендами та художниками.

Moncler перетворив свою модель співпраці на платформу співтворчості, що охоплює різні галузі, такі як мистецтво, технології, спорт, музика та дизайн, щоб розкрити нове бачення Moncler Genius через захопливу подію в Олімпійському комплексі в Лондоні.

І Mercedes-Benz, і Moncler поділяють глибоку пристрасть до інноваційного дизайну, лаконічної мови та підходу до кроскультурної співпраці. Тема заходу — «Мистецтво уяви» — заохочує всіх мріяти про велике й досліджувати свій безмежний потенціал, щоб досягти нових віх, відкрити нові горизонти й відкрити для себе неможливе.

PROJECT MONDO G — це зразкова колаборація двох брендів, що демонструє творчі можливості та відкриває нові двері в майбутнє. Це перше в історії автомобільне партнерство Moncler, яке, безсумнівно, запам’ятається як новаторський та інноваційний проєкт.

Проєкт MONDO G: спільний витвір мистецтва

Спільний витвір мистецтва, створений Mercedes-Benz і Moncler, — це ексклюзивний дизайн, що поєднує в собі знакові риси позашляховика G-Class з виразним стилем куртки-пуховика Moncler. Це створює разючий контраст між кутастими лініями G-Class і м’яким, струмливим дизайном куртки. Як G-клас, так і куртка Moncler перетворилися на розкішні предмети стилю життя, в основі яких лежить функціональність.

Злиття цих двох протилежностей призводить до створення скульптурного шедевра: PROJECT MONDO G, який перетворює суто функціональний об’єкт на витвір дизайну. Розміри витвору мистецтва вражають: 4,6 метра в довжину, 2,8 метра у висоту, 3,4 метра в ширину (разом із колесами) і вагою 2,5 тонни.

Придивившись уважніше, можна виявити й інші характерні риси, які пов’язують витвір мистецтва з оригінальними виробами, а також створюють захопливі контрасти. Гігантська застібка-блискавка на PROJECT MONDO G — ще один елемент, що навмисно впадає в очі та привертає увагу. Ця застібка-блискавка слугує практичним посиланням на універсальність і варіативність як автомобіля, так і куртки.

Кампанія «Мистецтво уяви»

Шоу-кар-герой спільної кампанії Mercedes-Benz та Moncler під назвою PROJECT MONDO G демонструється в різних медіа, включаючи соціальні мережі, зовнішню рекламу та PR-активи для широкої глобальної активації.

Візуалізація кампанії зосереджена навколо потойбічного зимового пейзажу, який черпає натхнення в основних темах довговічності та безмежних можливостей для відкриттів, а позашляховик G-Class слугує основою для PROJECT MONDO G та куртки-пуховика Moncler.

Загальний вигляд і відчуття кампанії представляє уявний всесвіт із низькою гравітацією, що зображує модні моменти через концептуальні образи, змодельовані з предметів колекції Moncler. Сет-дизайн кампанії перегукується з виставкою «Мистецтво генія», підкреслюючи здатність G-класу та пуховиків Moncler витримувати навіть найсуворіші умови. Кампанію зняв відомий режисер і фотограф Тібо Греве.