Відома берлінська художниця перетворила електричний Opel Corsa на шедевр

Відома берлінська художниця перетворила електричний Opel Corsa на шедевр

Opel Corsa Rally Electric — це не тільки новаторський автомобіль у світі автоспорту, але й полотно для художнього вираження.

Електричний ралійний автомобіль, який бере участь у ADAC Opel Electric Rally Cup, перший у своєму роді, був перетворений берлінською художницею Елізою Клінкенберг на привабливий «Арткар». Результатом стало приголомшливе поєднання мистецтва, технологій та соціального послання.

Художниця та її бачення

Еліза Клінкенберг — вільна художниця, авторка та блогерка, яка захоплюється спортом та природою. До 2011 року вона сама була професійною спортсменкою, а тепер поєднує обидва аспекти у своїх картинах. Вона співпрацювала з різними брендами та організаціями, такими як Eurowings, Bombay Sapphire та Women for Women. Вона також виставляє свої роботи в галереях та на заходах по всій Німеччині та Європі.

Клінкенберг надихнула інноваційна концепція ADAC Opel Electric Rally Cup, яка має на меті просувати молоді таланти та електромотоспорт задля більшої сталості. Вона також хотіла підтримати три жіночі команди, які змагаються зі своїми суперниками-чоловіками в Кубку. Вона зазначила: «Мені сподобалася ідея перенести своє мистецтво на автомобіль і перетворити його на полотно із чітким посланням. Corsa Rally Electric — це автомобіль, яким керують жінки, і він доводить, що разом ми можемо багато чого досягти! Художнє втілення цієї заяви на автомобілі було захоплюючим викликом».

Артавтомобіль та його заява

«Арт-кар«Corsa Rally Electric пофарбований у зелений, білий, рожевий та червоний кольори, що створює свіжий та яскравий контраст на чорному фоні. Слово «E[M]POWER!», написане білими літерами на даху, означає силу електрики, яка рухає автомобіль, а також силу жіночих команд.

Збоку автомобіля Клінкенберг написала: «Ми їдемо своїм шляхом. Ми лідери. Ми їдемо з упевненістю. Ми їдемо з попутним вітром. Тому що нас багато й ми голосні. Настав час для FEMALE DRIVE».

Художній дизайн автомобіля відображає стиль Клінкенберг, який вона описує як «абстрактний експресіонізм». Вона використовує яскраві кольори, динамічні форми та символічні елементи для передачі емоцій та повідомлень. Вона також любить експериментувати з різними матеріалами та техніками, такими як аерозольна фарба, акрил, олійна пастель, колаж та цифрове мистецтво.

Кубок та його майбутнє

Кубок ADAC Opel Electric Rally Cup «powered by GSe» — це новаторський проєкт, який демонструє потенціал електричної мобільності в автоспорті. У Кубку беруть участь 15 однакових автомобілів Corsa Rally Electric, які мають електродвигун потужністю 100 кВт/136 к.с. і 260 Нм крутного моменту. Автомобілі заряджаються за допомогою інноваційної системи eLoaded, яка перетворює електроенергію з електромережі в постійний струм для швидкої зарядки.

Кубок складається з восьми видовищних етапів у Німеччині, Австрії, Франції та Швейцарії. Кульмінацією сезону є Центральноєвропейське ралі в Пассау, де найкращі водії змагатимуться за титул чемпіона. Переможець отримає шанс на участь у Чемпіонаті Європи з ралі серед юніорів на новому Opel Corsa Rally4.

«Арткар» Corsa Rally Electric від Елізи Клінкенберг — це не лише прекрасний витвір мистецтва, але й заява про розширення можливостей та різноманітність. Він показує, що автоспорт може бути чимось більшим, ніж просто швидкість і змагання; він також може бути платформою для творчості, інновацій та соціальних змін.