Гіперкар PEUGEOT 9X8 отримав приголомшливий новий вигляд від відомого художника

Гіперкар PEUGEOT 9X8 отримав приголомшливий новий вигляд від відомого художника

PEUGEOT об’єднався з художником J. Demsky, щоб надати своєму гіперкару 9X8 свіжий і привабливий графічний дизайн.

Нова ліврея була вперше представлена на Тижні дизайну в Мілані, де PEUGEOT також продемонстрував інсталяцію з ефектом присутності, що поєднує мистецтво й технології.

Унікальна співпраця між PEUGEOT та J. Demsky

J. Demsky — іспанський художник, відомий своїм еклектичним і барвистим стилем. Він працював над різними проєктами, від графіті до графічного дизайну, а зараз створив яскраву ліврею для гіперкара PEUGEOT 9X8. Він також розробив костюми та шоломи для гонщиків, додавши гоночній команді нотку стилю.

J. Demsky сказав, що хотів створити щось більше, ніж просто прикрасу для автомобіля: він хотів надіслати потужне послання, у традиціях арт-карів, які увійшли в історію автомобільного світу.

Він також зазначив, що його надихнула футуристична та елегантна форма 9X8, а також його гібридна технологія та продуктивність.

Нова ліврея для нового виклику

Гіперкар PEUGEOT 9X8 — це не тільки приголомшливий витвір мистецтва: це також грізна машина, яка прагне підкорити світ перегонів на витривалість. Автомобіль оснащений гібридною силовою установкою, яка поєднує 2,6-літровий двигун V6 з двома електродвигунами, що забезпечує загальну потужність 680 кінських сил. Автомобіль також має інноваційний аеродинамічний дизайн, який відмовився від традиційного заднього антикрила.

Гіперкар PEUGEOT 9X8 братиме участь у Чемпіонаті світу з перегонів на витривалість FIA (WEC) з липня 2022 року, а його фінальне випробування відбудеться на легендарних «24 годинах Ле-Мана» у 2023 році, які стануть ювілейними, 100-ми перегонами в цьому році.

Команда PEUGEOT TotalEnergies виставила на WEC два автомобілі 9X8, сподіваючись повторити успіх своїх попередників — 905 (переможець Ле-Мана в 1992 і 1993 роках) і 908 (2009 рік).

Ефектний показ на Міланському тижні дизайну

Щоб відсвяткувати нову ліврею гіперкара 9X8, PEUGEOT створив спеціальний показ для Тижня дизайну в Мілані. Експозиція складається з масиву екранів, на яких демонструються як графічні роботи J. Demsky, так і новий вигляд 9X8. Відвідувачі можуть зануритися в захоплюючий всесвіт, що поєднує мистецтво та технології.

PEUGEOT продовжує свою стратегію партнерства з талановитими художниками, щоби продемонструвати своє бачення стилю та інновацій. Графічний дизайн PEUGEOT 9X8 є другою колаборацією цього року й чудово ілюструє обіцянку, що «Світ стає кращим зі стилем».