«POLYCAR» презентував новий автомобіль для обслуговування та ремонту контактних мереж

«POLYCAR» презентував новий автомобіль для обслуговування та ремонту контактних мереж

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», відома під брендом «POLYCAR», представила аварійно-відновлювальний автомобіль, який дозволить виконувати роботу з ремонту та обслуговування контактних мереж.

Автомобіль з підіймачем на даху

Коли мова йде про ремонт контактних мереж, швидкість та наявність необхідного обладнання мають вирішальне значення. Саме тому автомобілі, які відповідають вимогам галузі міського електротранспорту, необхідні комунальним службам. Аварійна контактної мережі оснащена підіймачем на даху, що дозволяє ремонтним бригадам досягати необхідної висоти для проведення робіт на контактних мережах.

Особливості спецавтомобіля

Транспортний засіб створено на базі повнопривідної вантажівки Iveco Eurocargo ML 150 з вантажним фургоном, який добре підходить для встановлення надбудови та підіймального механізму.

Вантажний фургон розділений на два відсіки, що дозволяє відокремити місце для розташування ремонтної бригади та розміщення необхідного обладнання.

Техніка дозволяє оперативно втручатися у випадку аварійних ситуацій та проводити планове обслуговування. Це дуже важливо для забезпечення безперебійного функціонування комунального електротранспорту.