Розпочав роботу новий завод з виробництва електричних вантажівок DAF

Розпочав роботу новий завод з виробництва електричних вантажівок DAF

Компанія DAF оголосила про відкриття нового заводу з виробництва акумуляторних електричних вантажівок, на якому цього літа розпочнеться серійне виробництво. 

Вантажівки на акумуляторах нового покоління

Завод, введений в експлуатацію на головному виробничому майданчику DAF в Ейндховені, Нідерланди, займає площу 5 000 кв. м і включає дві лінії для підготовки акумуляторних батарей і модулів електроприводу. Ці ключові компоненти встановлюються на транспортний засіб на головній складальній лінії довжиною майже 150 метрів.

Компанія DAF побудувала складальний завод спеціально для виробництва свого останнього покоління акумуляторних електричних вантажівок XD і XF Electric, які доступні в різних конфігураціях. Ці вантажівки, оснащені електродвигунами PACCAR e-Motors та акумуляторними батареями, можуть досягти повного запасу ходу до 500 км. Завдяки швидкій зарядці потужністю до 350 кВт, акумуляторні батареї можна зарядити до 80% ємності за 45 хвилин.

Плани на виробництво та пакет послуг

Виробництво вантажівок для перевірки якості ось-ось почнеться, а серійне виробництво автомобілів для клієнтів планується розпочати влітку. DAF очікує, що в найближчому майбутньому виробництво збільшиться до тисяч автомобілів на рік, відповідно до зростального попиту на повністю електричні вантажівки.

Новий завод офіційно відкрив Міккі Адріансенс, міністр економіки та клімату Нідерландів, який високо оцінив зусилля DAF у переході на чистіші продукти й методи виробництва, назвавши новий завод «яскравим прикладом цих амбіцій».

Харальд Зайдель, президент DAF Trucks, заявив, що новий складальний завод є важливою віхою на шляху до ще чистого майбутнього, і що комплексний пакет послуг DAF містить у собі широкий спектр рішень для зарядки, поради щодо планування маршрутів, а також навчання водіїв для отримання максимальної віддачі від транспортних засобів.