Шанхайський автосалон 2023: нове бачення автономної мобільності від CITROEN

Шанхайський автосалон 2023: нове бачення автономної мобільності від CITROEN

На Шанхайському автосалоні Citroën представив нові інтерпретації своєї концепції Citroën Autonomous Mobility Vision за допомогою різних капсул, які були розроблені з урахуванням місцевих потреб.

Три капсули — три різні враження

Китайський підрозділ Citroën розробив три нові капсули, які пропонують клієнтам три різні враження. 

Immersive Air — єдина фізична капсула, Cozy Capsule та Wander Café — цифрові. 

Капсула Immersive Air

Показана на шасі Citroën, Immersive Air — це багатопасажирська капсула овальної форми, яка перетинається з прямокутною вертикальною колоною з подвійними розсувними дверима з тонованого скла. Всередині це розважальна капсула, де можна грати у відеоігри, слухати музику, співати пісні або дивитися фільми. Цією сміливою концепцією Citroën продовжує процес, розпочатий у 2020 році, пропонуючи нове, більш відповідальне та спільне бачення електричної мобільності.

Капсула Immersive Air всередині

Нова модель спільної мобільності

Citroën хоче переосмислити міську мобільність, щоб запропонувати кожному скористатися всіма можливостями, які надають міські центри, без необхідності миритися з незручностями. Щоб досягти цього, необхідно зробити потік руху в місті більш плавним, приємним і гуманним, забезпечуючи при цьому пасажирам комфортну, позбавлену стресу, корисну і вигідну подорож.

З Citroën Autonomous Mobility Vision, Citroën пропонує інноваційну концепцію автономної та екологічно чистої мобільності, яка є спільною, адаптується до попиту та базується на принципі відкритого коду.

Ця модель мобільності базується на ключовому принципі — поділі між Citroën Skate та Pods. Таким чином, Citroën Autonomous Mobility Vision пропонує парк транспортних роботів Citroën Skate, які пересуваються містами без зупинок, разом з Pods, розробленими, щоб запропонувати унікальний досвід. 

Cozy Capsule

Капсули, підключені до Citroën Skate, дозволяють користувачам обирати послугу, яку вони хочуть, і коли вони хочуть її отримати. Оскільки більше не потрібно зосереджуватися на керуванні автомобілем, Citroën пропонує користувачам цінний час, щоб насолодитися враженнями під час поїздки.

Cozy Capsule

Пропозиція Pods базується на принципі відкритого коду: будь-яка третя сторона може вирішити розробити сумісний Pod на основі технічних специфікацій Citroën Skate. Незалежно від своїх потреб, громади, державні органи та компанії можуть скористатися технологією Citroën Skate, розробивши власні Pods для перевезення людей, товарів або надання послуг у громадському або приватному просторі. Відкривається цілий новий спектр мобільних послуг, від медичних центрів до фургонів з їжею, читальних залів або спортзалів тощо.

Wander Café

Третій ключовий принцип полягає в тому, що автономна технологія Citroën Skate дозволяє запропонувати екологічно відповідальну мобільність і зменшити затори. Автономні автомобілі дозволяють втричі більшій кількості транспортних засобів користуватися виділеною смугою. Однак індивідуальний підхід до самокерованих автомобілів наразі є занадто дорогою моделлю. На противагу цьому, підхід Citroën Autonomous Mobility Vision базується на оптимізації витрат на автономні технології шляхом максимізації коефіцієнта використання полозів Citroën. Розумне управління автопарком є одним з ключових факторів максимізації використання Citroën Skates на основі попиту.

Wander Café

Тому поширення цього інноваційного підходу Citroën ґрунтується на оптимальному використанні ресурсів шляхом роботи в усій екосистемі: Pods та Citroën Skates, виділені смуги та управління автопарком.