КП «Міськсвітло» Черкаської міської ради отримало дві автовишки SOCAGE

КП «Міськсвітло» Черкаської міської ради отримало дві автовишки SOCAGE

Міцні та маневрові автовишки провідної італійської компанії SOCAGE Т318 й SOCAGE DA320, встановлені фахівцями Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС на базу шасі IVECO Daily зі здвоєною кабіною.

Особливості використання 

Техніку використовуватимуть для утримання міських мереж зовнішнього освітлення. Нове обладнання допоможе комунальникам заїжджати у вузькі двори, працювати на центральних вулицях, де є тролейбусні тролеї, та в цілому — безпечно та комфортно працювати на більшій висоті.

Технічні характеристики

Автогідропідйомники, один із яких з робочою висотою підйому 20 метрів (SOCAGE DA320), інший – 18,5 (SOCAGE Т318) мають горизонтальний виліт стріли 10 м.

Крім того, кут повороту стріли — 360 градусів, а вантажопідйомність люльки — 250 кг.

Керування та безпека

Якщо говорити про комфорт та безпеку, автовишка оснащена багатьма опціями для зручності та простоти в управлінні одночасно. Управління всіма рухами стріли здійснюється за допомогою двох пультів, які встановлені на турелі та в люльці. Пульт управління на поворотній платформі обладнаний стаціонарним сидінням оператора. При цьому оператор має можливість безперешкодного повороту в зоні кабіни автомобіля, знаходячись в кріслі. Для безпечної експлуатації автопідйомника в міських, стиснених умовах, основний гідроциліндр подовження стріли, гідравлічні рукави, тягові ланцюги, електричні кабелі та інші механізми подовження стріли розміщені в середині телескопічних стріл.

Автопідйомник з системою стабілізації люльки по горизонталі, незалежно від положення стріли, є ідеальним рішенням для робіт біля ліній електропередач. Щоб забезпечити додатковий рівень безпеки, люлька обладнана електроізоляцією до 1000 В. Здатність повертати люльку на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує зручність і комфорт при роботі, а також розширює робочу зону обслуговування.

Можливості виробництва

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС реалізує монтаж автовишок італійського виробника SOCAGE на різноманітні шасі: від легких автомобілів IVECO Daily, Renault Master, середньотоннажних IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros та інших.