Peugeot показала LEGO-версію свого гіперкара Peugeot 9X8

Peugeot показала LEGO-версію свого гіперкара Peugeot 9X8

LEGO Group об’єдналася з Peugeot Sport, щоб представити нам LEGO Technic Peugeot 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar, віддаючи данину поваги реальному гібридному гіперкару напередодні його дебюту в Ле-Мані.

Інженерна майстерність

Створення точної версії гіперкара Peugeot 9X8 у масштабі 1:10  було непростим завданням для команд дизайнерів LEGO Group та Peugeot Sport. Але завдяки своєму досвіду та пристрасті до змагань на найвищому рівні вони змогли втілити 9X8 в життя за допомогою елементів LEGO Technic.

Модель має такий самий витончений силует, лаймові спалахи на лівреї та елегантний профіль, як і оригінальний автомобіль, передаючи захоплення від перегонів у кожній деталі.

Ретельне опрацювання деталей

Гібридний гіперкар LEGO Technic Peugeot 9X8 24H Le Mans може похвалитися разючими деталями, включаючи двигун V6, підключений до задніх коліс, і копію електродвигуна, підключеного до передніх коліс. 

Унікальні двері гіперкара, кабелі гібридної силової установки з низьким рівнем викидів та потужна підвіска — все це відтворено в цій фантастичній моделі. 

Щобільше, модель включає світлові елементи, що світяться в темряві, які виділяють її в будь-якій колекції.

Цей новітній суперкар, побудований з Lego-цеглинок (налічує їх 1 775 одиниць) і має висоту понад 5 дюймів (13 см), ширину 9 дюймів (22 см) і довжину 19,5 дюймів (50 см) у повністю зібраному вигляді. Очікується, що після виходу в продаж 1 травня 2023 року він коштуватиме 200 доларів.

LEGO-версія гіперкара Peugeot 9X8 була представлена на перших перегонах Чемпіонату Європи FIA в Португалії та буде доступна для покупки з 1 травня в магазинах LEGO, як онлайн, так і в магазинах.