Ducati Diavel для Bentley — перша співпраця між двома брендами

Ducati Diavel для Bentley — перша співпраця між двома брендами

Дизайнери Bentley спільно з Centro Stile Ducati розробили унікальний зовнішній вигляд мотоцикла, побудованого на базі Diavel V4. 

Спеціальна серія мотоциклів Ducati має зелений колір Scarab Green з палітри кольорів Bentley Mulliner.

Ducati Diavel для Bentley
Ducati Diavel для Bentley

Це не єдина зміна, адже мотоцикл отримав двоколірні повітрозабірники та трикутні вихлопні патрубки, подібні до тих, що встановлені на автомобілі.

Покупці також знайдуть знайомі колеса та заднє сидіння, яке запозичує стилістику з задньої частини Bentley Batur.

Серед інших особливостей — емблема Bentley, сидіння з чорної алькантари та модифікована вихлопна система.

Ducati Diavel для Bentley

Серія Ducati Diavel для Bentley буде обмежена 500 одиницями, але буде випущено ще 50 мотоциклів, відомих як Ducati Diavel для Bentley Mulliner. Останні будуть доступні виключно для клієнтів Bentley Mulliner з широкими можливостями кастомізації.

Ducati Diavel для Bentley

Варіанти Mulliner будуть пропонувати різні кольори сідла, передніх гальмівних супортів, деталей з вуглецевого волокна та дисків. Клієнти також матимуть доступ до ексклюзивної палітри кольорів і зможуть пофарбувати мотоцикл у колір свого автомобіля.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Ducati Diavel для Bentley

Мотоцикли оснащені 1,2-літровим (1158 см3) двигуном V4 Granturismo потужністю 168 к.с. (124 кВт) та 126 Нм (93 фунт-фут). У поєднанні з 6-ступінчастою коробкою передач він має забезпечити час розгону від 0 до 100 км/год менше ніж за три секунди.

Постачання Ducati Diavel для Bentley розпочнеться наступного літа. Ціни в США стартують від $70 000 і підіймаються до $90 000 за версію Mulliner. В Італії та Німеччині ціни стартують від 58 євро з ПДВ, а у Франції — від 60 000 євро.

Хоча жоден з них не є дешевим, мотоцикли будуть доставлені в ексклюзивному персоналізованому дерев’яному кейсі. Власники також отримають чохол для мотоцикла та сертифікат автентичності.