Відомий художник об’єднав Lamborghini та Ducati в єдиний витвір мистецтва

Відомий художник об’єднав Lamborghini та Ducati в єдиний витвір мистецтва

Automobili Lamborghini та Ducati об’єднали зусилля, щоб відзначити художника Паоло Троїло, який поставив свою творчість на службу двом брендам, перетворивши дві знакові моделі на витвори мистецтва. 

На виставці «Мистецтво створення міфів», в центрі Болоньї, було представлено два творіння художника Паоло Троїло. З одного боку, Lamborghini Huracán EVO, який став полотном для роботи під назвою «Minotauro», а з іншого — Ducati Streetfighter V4 Lamborghini для роботи «Centauro». І автомобіль і мотоцикл належать одному клієнту.

Паоло Троїло (народився в 1972 році в Таранто) відомий своєю унікальною гіперреалістичною технікою малювання пальцями, і саме в такий спосіб були створені ці дві моделі. 

«Minotauro», намальований на кузові Huracán EVO, символізує бачення художника бренду Lamborghini, чиї автомобілі нерідко стають одиничними екземплярами, нарівні з творами мистецтва. 

Через енергійні риси чоловічого тіла, відтворені рукою Паоло Троїло, картини виражають динамізм, силу та найпотаємніші емоції, які художник відчував, перебуваючи за кермом Huracán EVO. 

Його данина автомобілю полягає у злитті «людини», «бика» (символу Automobili Lamborghini) та концепції «міфу», що виражається у незламній — надприродній та майже тваринній силі, яку випромінює чоловіча фігура, намальована на бокових сторонах автомобіля.

«Centauro», на Ducati Streetfighter V4 Lamborghini, втілилось в образному зображенні зігнутих у прискоренні рук людини, що з’являються з обох боків бака, і доповнюється іншими елементами в абстрактній геометричній декомпозиції. 

Ця робота поєднує міф і реальність, втілюючи надлюдську силу, яка зливається з раціональністю, підсиленою формами та об’ємами Streetfighter V4, таким чином передаючи силу та безмежне відчуття впевненості у своїх силах.

«Minotauro» та «Centauro» виставлені в рамках ART CITY Bologna до 5 лютого в Galleria Cavour з безкоштовним входом, надаючи можливість любителям мистецтва та автомобілів оцінити два світи, які ніколи раніше не були такими близькими.