FORD презентував новий MUSTANG GTD з пакетом підвищеної продуктивності

FORD презентував новий MUSTANG GTD з пакетом підвищеної продуктивності

Автомережа «Дилерські центри»  Ford презентує в Ле-Мані новий Mustang GTD з пакетом підвищеної продуктивності та інтер’єром, орієнтованим на водія.

Новий пакет Performance

Від нового пакету Performance, що підвищує маневреність, пропонує інтер’єр, орієнтований на водія, Mustang GTD у привабливому кольорі Chroma Flame робить сміливу заяву під час свого європейського дебюту.

У прагненні подолати перше коло легендарної траси Нюрбургринг Нордшляйфе за менш ніж 7 хвилин, він додає антикрила та збільшений спліттер на передній панелі, закрилки на днищі та систему зменшення аеродинамічного опору на задньому крилі. 

Активні аеродинамічні елементи зменшують аеродинамічний опір на прямій лінії, не жертвуючи при цьому зчепленням на поворотах. Пакет Performance також містить пакет Lightweight, який видаляє деякі звукопоглинаючі матеріали й додає приголомшливі 20-дюймові магнієві колісні диски на додаток до унікальної передньої панелі. І хоча пакет Performance пропонується лише для цієї моделі серії Carbon, він доступний для всього модельного ряду Mustang GTD.

Впевненість водія має вирішальне значення для продуктивності автомобіля, і Mustang GTD може тримати водія зосередженим та обізнаним на кожному повороті та прямій. Стандартні сидіння Recaro впораються з цим завданням, працюючи в тандемі з новим кермом Mustang GTD. У Ле-Мані вперше в історії демонструється інтер’єр GTD.

Кермо з плоским дном має товстий, м’який обідок з преміальними вставками Dinamica та шкіряною оббивкою, а також вставками з вуглецевого волокна. Ексклюзивно для Mustang GTD на кермі розташовані кнопки для регулювання жорсткості підвіски та режиму вихлопу, що дозволяє водієві не відволікати погляд від дороги, водночас регулюючи поведінку Mustang GTD в поворотах та звуки при прискоренні.

Дві нові кнопки на панелі перед поворотним перемикачем передач відкривають доступ до сторінки Track Apps та активують функцію підйому передньої осі, що допомагає об’їжджати перешкоди на парковці та під’їзній доріжці.

Водії також мають більший контроль над тим, як стандартна восьмиступінчаста коробка передач з подвійним зчепленням керує наддувним 5,2-літровим V8 потужністю понад 800 кінських сил завдяки титановим пелюстковим перемикачам передач, надрукованим на 3D-принтері, які неможливо не помітити. 

Великі за розміром, з шестикутним візерунком, який є одночасно легким і дає пальцям водія щось, за що можна вхопитися, це ще один приклад того, як Ford використовує автоспорт для покращення водійських відчуттів. Титанове оздоблення також доступне на поворотному перемикачі передач на центральній консолі.

Нове забарвлення Mustang

Нове забарвлення Mustang GTD Chroma Flame займає центральне місце в Ле-Мані. Один з шести стандартних кольорів для Mustang GTD — поряд з поліміметичним сірим, гоночним червоним, тіньовим чорним, крижаним білим та блискавичним синім — він є ексклюзивним для Mustang GTD. Глибокий бордовий відтінок чудово поєднується з оздобленням Carbon Series.

Підкреслюючи карбоновий кузов, серія Carbon Series залишає капот, дах і задню панель Tech Deck нефарбованими, а колеса (алюмінієві або магнієві) — у кольорі Magnetite. На вибір доступні колір кузова або контрастні фарбовані смуги, а також гальмівні супорти, пофарбовані в синій, гоночний червоний або чорний кольори.

Пакет програмного забезпечення

Mustang GTD підіймає на новий рівень передовий пакет програмного забезпечення Mustang. Ігрова технологія Unreal Engine, на якій працює інформаційно-розважальна система SYNC 4 2, тепер має специфічну для Mustang GTD графіку привітання та прощання на 13,2-дюймовому сенсорному екрані та 12,4-дюймовому кластері цифрових приладів, що переналаштовується. 

Кожен з шести режимів руху має особливості Mustang GTD, а нова панель приладів Performance є ексклюзивною для найвищої продуктивності Mustang. Він розмістив індикатор перемикання передач і тахометр спереду та по центру, прибравши при цьому всю зайву інформацію. Нарешті, аватар Mustang на сторінці “Мій Mustang” тепер зображує Mustang GTD.

Приймання заявок на придбання Mustang GTD вже відкрито в Європі.