Проект Toyota Hilux на водневих паливних елементах досягнув демонстраційної фази

Проект Toyota Hilux на водневих паливних елементах досягнув демонстраційної фази

Проект зі створення пікапа Hilux на водневих паливних елементах перейшов у наступну, завершальну фазу, що стало ще однією віхою на шляху Toyota до безвуглецевого майбутнього. 

З моменту презентації першого прототипу автомобіля у вересні 2023 року Toyota та її партнери по консорціуму, за підтримки уряду Великобританії, досягли етапу інтенсивної оцінки та демонстрації. 

Загалом 10 прототипів було побудовано на заводі компанії в Бернастоні в графстві Дербішир, Великобританія. П’ять з них проходять польові випробування для оцінки їхньої безпеки, продуктивності, функціональності та довговічності, а також для збору даних тест-драйву в реальних умовах. Наступні п’ять автомобілів будуть залучені в демонстраціях для клієнтів і ЗМІ, в тому числі на майбутніх Олімпійських і Паралімпійських іграх в Парижі 2024 року.

Toyota заявляє, що ноу-хау, отримані в рамках цього проекту, в поєднанні з 30-річним досвідом досліджень і розробок водневих паливних елементів, сприятимуть створенню наступного покоління технології паливних елементів. 

Компанія очікує, що до 2030 року Європа стане одним з найбільших світових ринків водневого палива, і заявляє, що цей проект прототипу Hilux на водневих паливних елементах слугуватиме сходинкою для подальшого розвитку водневих технологій і стимулюватиме ширше розгортання водневих екосистем та інфраструктури по всій Європі.