На честь свого 125-річчя FIAT представляє новий Grande Panda

На честь свого 125-річчя FIAT представляє новий Grande Panda

У рік свого важливого ювілею FIAT представляє новий Grande Panda і пропонує своїм клієнтам по всьому світу нову модель, яка підходить для сучасного міського середовища.

Маючи більш ніж столітню історію, FIAT є одним з найстаріших чинних автовиробників і справді глобальним брендом, який цього року святкує своє 125-річчя. Історія FIAT усіяна досягненнями, рекордами, лідерством та глобальним охопленням, при цьому бренд завжди пам’ятає про своїх клієнтів.

Grande Panda — це перша новинка в сімействі, за якою рушить запуск нового автомобіля щороку до 2027 року. Нова лінійка моделей покликана підкорити вулиці світу та доповнити модельний ряд бренду. Інноваційний проект FIAT полягає у виробництві автомобілів на одній глобальній та мультиенергетичній платформі Smart Car, яка працює в кожному регіоні світу, що дозволяє бренду створювати безліч різних транспортних засобів та реагувати на потреби клієнтів по всьому світу.

Fiat Grande Panda: розроблений в Італії для всього світу

Розроблений в Італії на заводі Centro Stile в Турині, Fiat Grande Panda вирізняється серед інших автомобілів B-сегмента своєю компактністю: його довжина складає всього 3,99 м — нижче середнього показника для сегмента 4,06 м — і вирізняється чіткими лініями та добре організованим простором завдяки своєму компактному об’єму. Нова модель FIAT може перевозити п’ятьох людей і ідеально підходить для комфортного сімейного життя та сучасної міської мобільності. 

З метою передачі сили та унікальності, об’єм виглядає міцним та структурованим. Клиноподібний і динамічний дизайн кузова створений завдяки яскраво вираженим лініям профілю. Grande Panda був задуманий, щоб спроектувати бренд у майбутнє завдяки інноваційному та розумному використанню простору, крутій індивідуальності та гарним характеристикам.

Новий Fiat Grande Panda відрізняється особливим зовнішнім виглядом з тонким поєднанням структурованих ліній та м’яких і сміливих поверхонь, які підкреслюють міцні колісні арки. Крім того, “італійськість” нового Fiat Grande Panda одразу стає очевидною завдяки його культовому та іронічному італійському дизайну, який є синонімом краси. Компактний сімейний автомобіль доступний у яскравих кольорах кузова, одним з яких буде жовтий.

Передня частина відрізняється компактним об’ємом з виразною новою індивідуальністю. Точні ортогональні лінії обволікають прогресивну квадратну сітку, яка створює сильний, витончений вигляд, створюючи пунктир пікселів від центру глянцево-чорної верхньої решітки радіатора до фар. Наявність накладки в нижній центральній частині бампера підкреслює ультрафіолетове світло, в той час, як фари, що складаються з опалових кубиків, віддзеркалюють вікна на фасадах фабрики Lingotto. Крім того, поряд з унікальним світловим підписом, денні ходові вогні (DRL) перетворюються на індикатори й підсвічують деякі кубики, які виглядають як горизонтальні пікселі, розташовані в шаховому порядку.

З боків силует Fiat Grande Panda відсилає до сили Panda 80-х років, з його безперечною, впевненою привабливістю, що забезпечується динамічним пасажирським салоном і оранжереєю.

Клиноподібна форма кузова і салону чітко виражена і ще більше підкреслюється похилими багажниками на даху, які рухаються зверху вниз до задньої частини.

Віддаючи данину поваги класичній Panda 4×4, літери Panda дивують: надруковані тривимірним барельєфом на дверях, вони відображають навколишнє середовище й оживляють нижню частину боковин.

Крім того, безпомилковий нахил кутового співвідношення з вертикальним об’ємом задньої частини відтворюється міцною літерою “С”. Для створення лінзоподібного ефекту чорний квадратний значок з’єднаний з графікою, створюючи разючий ефект, в якому чотири літери FIAT перетворюються на чотири смуги, що огинають автомобіль.

Задня частина також відрізняється сміливим характером завдяки видатним колісним аркам, нахилу вікон, загальному розташуванню заднього скла, фар і полозів, які надають Fiat Grande Panda захисний і стійкий зовнішній вигляд, а також надійну стійкість на землі. Об’єм збільшується завдяки інтеграції глянцевої чорної рамки з об’ємними літерами Panda – дизайнерська данина поваги до оригінальної Panda. Нарешті, щоб підтримати тему геометрії 80-х у поєднанні з футуристичним стилем, 17-дюймові легкосплавні диски з діамантовим вирізом доповнені стилізованим дизайном у вигляді літери X.