Mercedes-Maybach представила шикарний S-Class до 150-річчя компанії Robbe&Berking

Mercedes-Maybach представила шикарний S-Class до 150-річчя компанії Robbe&Berking

Щоб відзначити 150-річчя Фленсбурзької срібної мануфактури, Mercedes-Maybach створив винятково вишукану модель S-класу.

Її дизайн заснований на легендарній яхті SPHINX 12mR, яка була побудована в 1939 році і стала відомою як «нічно-блакитна красуня» в історії вітрильних яхт. Це була перша класична дерев’яна яхта, яку відреставрувала компанія Robbe & Berking. Це дало початок яхтової верфі компанії, Robbe & Berking Classics, у 2008 році.

Ювілейний автомобіль Mercedes-Maybach S 680 має таку ж кольорову гаму, як і SPHINX: двоколірне покриття, що складається з морського синього кольору металік у верхній частині та яскравого червоного кольору патагонії MANUFAKTUR у нижній частині кузова. Вони розділені філігранною смужкою опалітового білого металіка MANUFAKTUR, що поєднується з білою ватерлінією яхти.

Салон із кришталево білої шкіри наппа

Інтер’єр ексклюзивного Mercedes-Maybach S-Class виблискує шкірою наппа Maybach MANUFAKTUR Exclusive кришталево білого кольору з діамантовим стьобанням. Цим вишуканим матеріалом оббиті сидіння, оббивка стелі, центральні панелі дверей і відсік для зберігання під центральним дисплеєм.

На тлі білої шкіри в окремих місцях виділяється декоративна прострочка сірого кольору Orion, що нагадує вітрило.

Ще один елегантний контраст створює ексклюзивне оздоблення з деревини горіха зі світлими алюмінієвими накладками. Вони повторюють вигляд палуби корабля.

Подушки зі шкіри наппа в задній частині також виготовлені на замовлення. Гладка трикутна бічна поверхня сріблясто-сірого перламутрового кольору контрастує з кришталево-білою шкірою з ромбовидною прострочкою сірого кольору та тисненням MAYBACH. Дизайн подушок завершується окантовкою зі шкіри наппа сріблясто-сірого перламутрового кольору.

Серед інших особливостей оснащення для максимального комфорту — електричні комфортні двері ззаду, накладки на пороги MANUFAKTUR із червоним підсвічуванням MAYBACH і 4D-система об’ємного звуку Burmester®.

Також на борту є розважальна система для задніх сидінь MBUX і холодильний відсік із двома посрібленими келихами для шампанського від Robbe & Berking. З 2002 року келихи цього виробника срібла, заснованого в 1874 році, надають моделям Mercedes-Maybach особливого блиску. Вони доступні на замовлення і стають усе більш популярними серед клієнтів.

Цей ексклюзивний Mercedes-Maybach S-Class вже зарезервований для клієнта й тому більше не доступний для продажу.

Легендарна гоночна яхта SPHINX відреставрована відповідно до початкових планів

Яхта SPHINX належить до знаменитого «12-метрового R-класу» (12mR). Великі та елегантні яхти цього класу будувалися з 1907 по 1987 рік і, як головний клас вітрильного спорту, брали участь у Кубку Америки з 1958 по 1987 рік. Вони є втіленням класичної яхти і мрією кожного ентузіаста вітрильного спорту. Однак вони значно довші за 12 метрів. Позначення «12 метрів» є результатом легендарного «Міжнародного правила», яке основні вітрильні нації погодили в 1906 році для будівництва гоночних яхт.

SPHINX довжиною 21,48 метра була побудована в 1939 році на верфі Abeking & Rasmussen як клубне судно для Північнонімецької регатної асоціації (NRV) у Гамбурзі. Це був останній із серії з десяти 12-метрових човнів, що були спущені на воду. Пізніше яхта кілька разів переходила з рук у руки і плавала під різними назвами.

У 2005 році пристрасний моряк Олівер Беркінг купив її разом із двома друзями. З увагою до деталей і великою пристрастю вони відреставрували гоночну яхту відповідно до початкових планів. Під оригінальною назвою SPHINX вони зробили класичну дерев’яну яхту знову доступною для світу вітрильного спорту.

У 2008 році Олівер Беркінг заснував верф Robbe & Berking Classics у міській гавані Фленсбурга, щоб зберегти і продовжувати використовувати набутий досвід. Ця верф перетворилася на затребуваного в усьому світі фахівця з реставрації класичних вітрильних яхт і будівництва точних копій втрачених класичних суден.