Walmart Canada почала використовувати водневі вантажівки Nikola

Walmart Canada почала використовувати водневі вантажівки Nikola

Walmart Canada став першим великим ритейлером в Канаді, який використовує електричну вантажівку на водневих паливних елементах.

Walmart Canada ввела до свого автопарку електричну вантажівку Nikola  на водневих паливних елементах. Працюючи з нульовим рівнем викидів вихлопних газів, тягач Nikola Hydrogen Fuel Cell EV Class 8 має запас ходу близько 800 кілометрів і в середньому може уникнути 97 метричних тонн викидів CO2 з вихлопної труби на рік, згідно з даними виробника. Walmart Canada також є першою компанією роздрібної торгівлі, яка використовує таку вантажівку в Північній Америці.

Поява вантажівок, що працюють на водневому паливі, відкриває двері для подорожей на далекі відстані з альтернативним джерелом енергії, збільшуючи дальність, яка наразі можлива з електричними варіантами автопарку. Цей перший водневий FCEV був придбаний компанією Etobicoke, що базується в Онтаріо, ITD Industries Inc., провідним постачальником транспортних рішень, і буде використовуватися в Онтаріо для далеких поїздок.

Електрична вантажівка Nikola на водневих паливних елементах перевозить газоподібний водень під високим тиском у спеціальних баках, подібно до того, як звичайна вантажівка перевозить дизельне пальне. Потім водень проходить через блок паливних елементів, де перетворюється на електроенергію, поєднуючись з киснем і водяною парою як єдиним побічним продуктом. Ця електроенергія передається до високовольтної електромережі, яка може заряджати бортові акумулятори та передавати енергію на дорожнє покриття через електронну вісь з інтегрованими електродвигунами.

За даними Міністерства природних ресурсів Канади, водень є найпростішим, найлегшим і найпоширенішим елементом на Землі, має найвищу енергію на одиницю будь-якого палива і відіграє вирішальну роль у роботі над створенням вуглецево-нейтрального майбутнього.

Про Walmart Canada

Walmart Canada управляє мережею з понад 400 магазинів по всій країні, які щодня обслуговують 1,5 мільйона клієнтів. Флагманський інтернет-магазин Walmart Canada, Walmart.ca, відвідують понад 1,5 мільйона клієнтів щодня. Маючи понад 100 000 співробітників, Walmart Canada є одним з найбільших роботодавців Канади й входить до 10 найвпливовіших брендів країни.