Незабаром почнуться випробовування безпілотних вантажівок Scania

Незабаром почнуться випробовування безпілотних вантажівок Scania

Шведське транспортне агентство надало Scania дозвіл на випробування безпілотних вантажівок на автомагістралі E4 між Седертелье і Йончепінг. 

Випробування проводитимуться у співпраці з TuSimple, яка є лідером в розробці автономних транспортних засобів і ключовим партнером Scania і групи TRATON в цій області.

Вантажівки надійдуть в комерційну експлуатацію в Транспортну лабораторію Scania і будуть завантажені товарами для виробничих операцій Scania. Тести будуть охоплювати технології відповідно до рівня 4 по 5-бальній шкалі SAE для безпілотних транспортних засобів, що означає, що вантажівки управляються автономно, але з міркувань безпеки знаходяться під наглядом водія.

Під час випробувань Scania також буде присутній інженер-випробувач, який буде відслідковувати і перевіряти інформацію, яка передається на вантажівку від датчиків, що забезпечують автономне водіння.

© Scania CV AB

«Як в США, так і в Китаї вже проводяться випробування вантажівок 4-го рівня на дорогах загального користування, але, наскільки мені відомо, Scania є першою в Європі, хто випробував цю технологію на автомагістралях і завантаженими», — говорить Ханс Нордін, який відповідає за проєкт Hub2hub.

Пізніше в цьому році Scania планує розширити випробування, щоб охопити весь маршрут між Седертелье і Хельсінгборг.

«У найближчі роки ми також сподіваємося випробувати цю технологію в інших європейських країнах і в Китаї», — зазначає Нордін.

Scania тестує безпілотні вантажівки для перевезення на гірничодобувних підприємствах в Австралії з 2017 року.

«Досвід, отриманий в ході цих випробувань, показує, що автономні транспортні засоби можуть стати реальністю всього за кілька років для транспортування в закритих зонах, таких як шахти і термінали», — говорить Нордін.

За його словами, так званий транспорт Hub2hub — рух по автомагістралі між перевантажувальними центрами — це перший вид транспорту на дорогах загального користування, де безпілотні вантажівки можуть стати реальністю.

© Scania CV AB

«Ми так далеко зайшли в розробці безпілотних транспортних засобів, що технологія може бути готова до виходу на ринок вже протягом наступних п’яти років для цього виду транспорту. Однак пройде більше часу, перш ніж автономні транспортні засоби для руху по дорогах з двостороннім рухом і в міських умовах стануть реальністю», — робить висновок Нордін.

Партнер Scania, компанія TuSimple зі штаб-квартирою в Сан-Дієго, США, і виробничими об’єктами в Тусоні, Шанхаї та Пекіні, з моменту свого заснування у 2015 році провела мільйони кілометрів випробувань на автомагістралях, щоб розробити технологію самоврядування для автоматизації четвертого рівня. Зараз компанія вважається лідером в цій області.