Онлайн-платформа управління автопарком DAF Connect отримала нові функції

Онлайн-платформа управління автопарком DAF Connect отримала нові функції

DAF Trucks модернізував свою онлайн-платформу управління автопарком DAF Connect, додавши в неї інтернет-магазин запчастин та можливість легкої інтеграції стороннього програмного забезпечення.

Встановлена ​​на заводі телематична система DAF Connect, все більше і більше отримує своє визнання, забезпечуючи клієнтів даними про продуктивність вантажівок, водіїв і логістичних процесів в будь-який час і в будь-якому місці, тим самим допомагаючи збільшити час безвідмовної роботи автомобіля, знизити експлуатаційні витрати й досягти оптимальної ефективності.

Інтернет-магазин, який став новою функцією порталу DAF Connect, допомагає операторам автопарку управляти своїми замовленнями одним клацанням миші. В результаті контракти можуть бути розширені шляхом додаткових онлайн-послуг, що робить їх більш зручними й ефективними. 

Другим нововведенням у функціоналі є вдосконалення відкритої платформи, яка демонструє великі переваги DAF Connect перед іншими системами управління автопарком. Ґрунтуючись на довірчих партнерських відносинах між обраними третіми сторонами, DAF Connect тепер підтримує легку інтеграцію з чинними Системами управління автопарком (FMS) та Системами управління транспортом (TMS).


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Відкрита платформа DAF Connect також дозволяє довіреним стороннім постачальникам управління автопарком отримувати дані безпосередньо з Connect. Це мінімізує кількість дорогих апаратних модулів в автомобілі й забезпечує інтеграцію за принципом «підключай і працюй», знижуючи загальну вартість володіння для клієнтів.