У США почали тестувати вантажівку з автопілотом 4 рівня

У США почали тестувати вантажівку з автопілотом 4 рівня

Розробник автономних технологій PlusDrive недавно завершив реальну демонстрацію автономного водіння 4-го рівня вантажівок на шосе з інтенсивним рухом.

Компанія протестувала вантажівку без водія за кермом, а також без будь-якого іншого віддаленого оператора, який міг би взяти на себе управління вантажівкою в разі потреби.

Скріншот відео Plus| YouTube

Plus планує розгорнути свою технологію рівня 4 на комерційній основі у 2022 році в тому, що, за словами представників компанії, буде «спеціальним середовищем», але не згадує про масштаби такого середовища. На практиці це може бути транспортування вантажів між складами на одному майданчику, не виходячи на дороги загального користування. На зовнішніх кордонах рівня 4 це може означати маршрут по дорогах загального користування протяжністю в декілька сотень миль або до тих пір, поки у вантажівки не закінчиться паливо, яке вона використовує.

Скріншот відео Plus| YouTube

Plus стала першою компанією, що отримала спеціальний дозвіл на випробування автомобілів 4-го рівня в країні.

Рівень 4 зазвичай визначається як володіння автоматизованими функціями водіння, які можуть керувати транспортним засобом в обмежених умовах і будуть працювати тільки при дотриманні всіх цих умов.

Скріншот відео Plus| YouTube

На практиці різниця між рівнем 4 і рівнем 5 полягає в тому, що останній може працювати скрізь і в будь-яких умовах, але своєю чергою їх об’єднує те, що вони не вимагають втручання водія. Різниця між ними в основному зводиться до того, що рівень 4  функціонує тільки в певній галузі або на певних дорогах, тоді як рівень 5 буде працювати де завгодно і в будь-який час.

Найбільш часто згадуваний реальний приклад транспортних засобів рівня 4 — це таксі без водія, які можуть працювати в певному районі міста. Роботаксі 4-го рівня тепер тестуються поруч розробників в кількох містах по всьому світу, і, серед іншого, вони будуть представлені на майбутніх зимових іграх в Пекіні. Але коли справа доходить до комерційних автомобілів, рівень 4 обіцяє вантажні маршрути між складами, які можна пройти без водія за кермом. 

Серед клієнтів PlusDrive — одні з найбільших у світі автопарків. Перша доставка замовникам PlusDrive розпочалася в лютому 2021 року, а серійне виробництво вантажівки FAW J7 L3 з двигуном PlusDrive, як очікується, почнеться в третьому кварталі 2021 року.