У Китаї запустили випробування автономних підмітальних машин Robo Street Sweepers

У Китаї запустили випробування автономних підмітальних машин Robo Street Sweepers

Компанія WeRide, виробник автономних транспортних засобів із Китаю, оголосила про запуск Robo Street Sweeper, першого серійного автономного підмітального автомобіля.

Понад 50 автомобілів Robo Street Sweeper будуть проходити дорожні випробування в травні цього року, у районі Наньша, Гуанчжоу.

Фото: WeRide

Robo Street Sweeper розроблено та виробляється для комунальних служб міста. Перший у своєму роді в індустрії підмітальних машин, Robo Street Sweeper має безпрецедентний дизайн без кабіни, без керма, педалей газу та гальма.

Фото: WeRide

Автономний автомобіль працює на базі провідного рішення WeRide з автономного керування 4-го рівня, забезпечуючи безпечну роботу без водія протягом усього дня. У режимі автономного водіння автопарк здатний виконувати комплексні екологічні послуги, такі як підмітання, полив та розпилення засобів дезінфікування.

Фото: WeRide

WeRide також розробила спеціальну хмарну платформу для керування парком Robo Street Sweeper. Система надає в режимі реального часу інформацію про маршрути, операції та стан автономного водіння. Вона полегшує інтелектуальне планування, автоматичну активацію, дистанційне управління та управління маршрутами, забезпечуючи щоденні операції, такі як зарядка, наповнення водою, скидання відходів, активація та паркування транспортного засобу без втручання людини.

Про компанію WeRide

WeRide — провідна міжнародна компанія, що розробляє технології автономного керування 4-го рівня. Це перша у світі технологічна компанія, яка має дозволи на випробування автомобілів без водія як у Китаї, так і США.

WeRide розробила ряд інноваційних продуктів, а саме Robotaxi, Mini Robobus, Robovan та останній Robo Street Sweeper.

Заснована у 2017 році, компанія WeRide має штаб-квартиру в Гуанчжоу, Китай, а науково-дослідні та операційні центри компанії є в Пекіні, Шанхаї, Шеньчжені, Чженчжоу, Нанкіні, Ухані та Аньціні, а також у Сан-Франциско.