Автономні вантажівки TuSimple розпочали випробування на швидкісній автомагістралі в Японії

Автономні вантажівки TuSimple розпочали випробування на швидкісній автомагістралі в Японії

Компанія TuSimple розпочала тестування вантажівок з автономною технологією 4-го рівня на найважливішому вантажному коридорі Японії, що з’єднує Токіо, Нагою та Осаку.

Проблема вантажних перевезень 

Вантажні перевезення в Японії наразі стикаються з проблемами, пов’язаними з нестачею водіїв і старінням населення. Так, у 2022 році Міністерство внутрішніх справ і комунікацій країни повідомило, що 45,2% водіїв у транспортній галузі країни були у віці 50 років і більше.

Відповідно до цієї дорожньої карти, у 2021 році TuSimple завершила серію перевірок безпеки та випробувань своєї системи автономного водіння на місцевій японській вантажівці. Після успішного завершення цих випробувань, компанія розпочала регулярні випробування на швидкісній автомагістралі Томей.

Розв’язання проблеми нестачі водіїв

Технологія безпілотного водіння є перспективним розв’язанням проблеми нестачі водіїв, з якою стикається логістична галузь Японії. Компанія прагне активно будувати ділові партнерські відносини з місцевими компаніями та розробляти технології, які задовольнять попит місцевих клієнтів. 

TuSimple прагне надавати найбільш надійні, безпечні та ефективні рішення для автономних вантажівок для галузі перевезень на далекі відстані.

TuSimple розробляє готове до комерційного використання повністю автономне (SAE Level 4) рішення для важких вантажівок, що здійснюють перевезення на великі відстані, і має на меті трансформувати світову індустрію вантажних автоперевезень вартістю 4 трильйони доларів за допомогою провідної технології штучного інтелекту компанії. 

Станом на березень 2023 року вантажівки TuSimple пройшли понад 10 мільйонів кілометрів завдяки випробуванням, дослідженням та доставці вантажів. 

Окрім цього, у  грудні 2021 року TuSimple увійшла в історію, здійснивши перший у світі повністю автономний пробіг вантажівки дорогами загального користування в Аризоні, США, без будь-якого втручання людини.