На ринку підйомної техніки України з'явився новий автокран

На ринку підйомної техніки України з'явився новий автокран

Завод AVTR («Автотранспортник»), розташований у Фастові, вперше в Україні встановив кранову установку Zoomlion на шасі JAC N350.

Новий автокран AVTR-ZM пропонується виробником, як заміна кранів Машека та Івановець.

З вантажопідйомністю 25 тонн, довжиною стріли овоїдного типу від 10,5 до 32,5 метрів та можливістю використання подовжувача стріли на 8 метрів у 2 положеннях, автокран AVTR-ZM здатний забезпечити максимальну висоту підйому з гуськом до 40,5 метра.

Управління здійснюється за допомогою джойстиків, а кабіна кранівника зі змінним кутом нахилу оснащена передовими системами керування та моніторингу.

Завдяки гідравлічній системі зміни противаг, автокран може працювати з оптимальною стабільністю, а система противаг з загальною масою 6,2 тонни, включаючи можливість одночасної роботи з противагами загальною масою 5,2 тонни, забезпечує безпеку та ефективність роботи.

Завод AVTR планує розпочати серійне виробництво автокранів моделі AVTR-ZM та продовжувати розробки нових моделей і модифікацій з ще більшою вантажопідйомністю. Нові автокрани будуть встановлюватися на всюдихідні шасі з колісною формулою 6х6 та 8х8, що розширить можливості техніки.