MAN eTruck отримав нагороду Red Dot Design Award 2023

MAN eTruck отримав нагороду Red Dot Design Award 2023

Red Dot Design Award 2023 — це нагорода за дизайн нового eTruck, який з 2024 року буде електрифікований для перевезень на далекі відстані.

MAN eTruck: унікальна концепція дизайну

Нейтральне, матове сіре лакофарбове покриття навмисно обрано для контрасту з яскравим червоним кольором решітки радіатора і, разом з лобовим склом з непрямим підсвічуванням, «гармонійно вписується в загальну концепцію», як заявляє виробник.

Компанії та дизайн-студії з усього світу зіткнулися з професійним судженням журі Red Dot, міжнародних експертів, які ретельно вивчили значну кількість продуктів під час конкурсу. Той факт, що MAN eTruck став переможцем серед такої великої кількості учасників, свідчить про виняткову якість продукту.

Офіційна церемонія нагородження переможців відомого конкурсу, в якому брали участь роботи з більш ніж 60 країн світу, відбулася 19 червня на гала-вечорі в Ессені.

Премія Red Dot Award є, можливо, найважливішою нагородою в галузі промислового дизайну. Що стосується MAN eTruck, то фахівці з дизайну MAN Truck & Bus візуалізували гірські передгір’я між Цугшпітце і Мюнхеном у вигляді багатокутного візерунка, який прикрашає кабіну водія. Водночас поверхня з геометричним орнаментом є аналогом незавершеної роботи скульптора.