Toyota випускає нові розкішні мінівени Alphard й Vellfire

Toyota випускає нові розкішні мінівени Alphard й Vellfire

Наразі автомобілі доступні лише з бензиновими силовими установками та гібридними електромобілями (HEV), хоча Toyota заявляє, що незабаром з’являться гібридні варіанти з можливістю підзарядки від електромережі (PHEVs).

Особливості інтер’єру та екстер’єру Toyota Alphard/Vellfire 2023

Обидва мінівени були спроєктовані таким чином, щоб дарувати відчуття солідності, подібно до бійцівського бика в повній бойовій готовності.

У Alphard це проявляється в решітці радіатора з пластинчастим візерунком, а фари головного світла розбиті на окремі сегменти, що повторюють дизайн решітки.

Задні ліхтарі в задній частині автомобіля також мають цей візерунок, що знаходиться під м’яко вигнутою хромованою окантовкою.

Vellfire, тим часом отримав решітку радіатора, яка складається з декількох горизонтальних елементів, поряд з великими штучними повітрозабірниками на обох кінцях. 

Хромована окантовка в задній частині Vellfire — це просто горизонтальний елемент. 

Покупці Toyota Vellfire зазвичай мають пристрасть до спорту, тому автовиробник інтегрував виразний дизайн і ходові характеристики, характерні для четвертого покоління.

Команда розробників змогла додати 5 мм і 10 мм відповідно до відстані між сидіннями переднього і другого ряду Alphard і Vellfire, а також відстань між сидіннями другого і третього ряду.

Пасажири також зможуть скористатися новою наддовгою верхньою консоллю, на якій розміщені елементи керування кондиціонером та освітленням салону. Завдяки новій консолі пасажири також зможуть керувати вікнами на протилежному боці транспортного засобу.

Доступ до обох транспортних засобів також став простішим завдяки додаванню універсальних сходинок на правих та лівих розсувних дверях, а на С-стійках та з обох боків стелі з’явилися ручки, призначені для зручного використання пасажирами будь-якої комплекції та зросту.

Автомобілі також отримали місячний дах з незалежним керуванням правої та лівої шторки, тому пасажири можуть бачити небо, навіть якщо інші вирішили затулити його від сонячного проміння.

З усім цим обладнанням обидва автомобілі отримали оптимізовану версію платформи TNGA-K, яка, як стверджується, забезпечує на 50% більшу жорсткість порівняно з моделями третього покоління. Платформи також отримали низку антивібраційних заходів, які гарантують, що вібрації дорожнього покриття будуть мінімізовані для пасажирів.

Технічні характеристики

Унікальний для Toyota Vellfire 2023 року передній підсилювач жорсткості, що з’єднує опору радіатора та лонжерони, підвищує жорсткість кузова та забезпечує виняткову чутливість навіть під час прискорення з місця.

2,4-літровий рядний чотирициліндровий турбодвигун DOHC, яким оснащується ця модель, дуже добре реагує на натискання педалі акселератора завдяки високій чутливості до прискорення та достатньому крутному моменту. Він також був модифікований для забезпечення живого звуку при прискоренні, щоб підвищити задоволення від водіння.

Моделі використовують гібридну систему Toyota Hybrid System, яка включає 2,5-літровий рядний чотирициліндровий двигун DOHC (A25A-FXS), що забезпечує виняткові ходові характеристики з максимальною потужністю системи 184 кВт (250 к.с.). 

Гібридна система Toyota також гарантує неперевершену паливну економічність: у комплектації Executive Lounge E-Four витрата пального становить 16,5 км на літр. Для ще більшої паливної економічності тепер доступна трансмісія 2WD, яка забезпечує економію пального на рівні 17,5 км/л у комплектації Executive Lounge 2WD.