Автономне роботаксі IONIQ 5 від Hyundai запускають в серійне виробництво

Автономне роботаксі IONIQ 5 від Hyundai запускають в серійне виробництво

Hyundai Motor Group та Motional, світовий лідер у галузі безпілотних технологій, оголосили, що розробили перший у світі повністю автономний автомобіль, який буде серійно вироблятися. 

Транспортний засіб, що отримав назву роботаксі IONIQ 5, є повністю електричним автомобілем, який може працювати без втручання людини в широкому діапазоні середовищ і сценаріїв. 

Роботаксі IONIQ 5 — один з перших безпілотних автомобілів, сертифікованих відповідно до Федеральних стандартів безпеки автотранспорту США.

Нова ера мобільних послуг

Роботаксі IONIQ 5 вироблятиметься в Інноваційному центрі Hyundai Motor Group в Сінгапурі (HMGICS) — надсучасному підприємстві, яке нещодавно відкрилося.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Перші серійні моделі роботаксі IONIQ 5 будуть розгорнуті в рамках комерційних послуг Motional в США, починаючи з 2024 року. 

Роботаксі IONIQ 5.
Роботаксі IONIQ 5. Фото: Hyundai

Motional — це спільне підприємство Hyundai Motor Group та Aptiv, глобальної технологічної компанії, яка розробляє безпечні, екологічні та підключені рішення для мобільності. Motional має безпрецедентний досвід роботи комерційних роботаксі, здійснивши понад 130 000 автономних поїздок через свою службу в Лас-Вегасі.

Революція в галузі електроніки

Роботаксі IONIQ 5 базується на IONIQ 5, першій моделі Hyundai, побудованій на спеціальній електричній глобальній модульній платформі (E-GMP). E-GMP забезпечує швидку зарядку, великий запас ходу та просторий дизайн інтер’єру. 

Роботаксі IONIQ 5 оснащене передовою технологією автономного водіння Motional, яка містить датчики, камери, лідари, радари та програмне забезпечення, що дають змогу автомобілю сприймати та орієнтуватися в складних ситуаціях. Роботаксі IONIQ 5 також має зручний інтерфейс, який дозволяє пасажирам взаємодіяти з транспортним засобом і насолоджуватися комфортною та зручною поїздкою.