Hyundai та Kia співпрацюють з Samsung над технологією яка поєднає автомобіль з домом

Hyundai та Kia співпрацюють з Samsung над технологією яка поєднає автомобіль з домом

Hyundai Motor Company та Kia Corporation підписали угоду з Samsung Electronics про партнерство у сфері послуг «автомобіль-дім» та «дім-автомобіль», що має на меті покращити зв’язок між житловим та мобільним просторами.

Згідно із цією угодою, клієнти Hyundai та Kia зможуть дистанційно керувати цифровими приладами за допомогою сенсорних та голосових команд через інформаційно-розважальні системи своїх автомобілів.

Вони також матимуть можливість дистанційно керувати автомобілем через динаміки зі штучним інтелектом, телевізори та додатки для смартфонів, щоб контролювати різні функції автомобіля.

Це стало можливим завдяки органічній інтеграції автомобільних сервісів Hyundai та Kia і платформи Інтернету речей (IoT) Samsung «SmartThings». 

Наприклад, власники електромобілів (EV) можуть використовувати інтегровану послугу SmartThings для перевірки енергоспоживання свого будинку і транспортного засобу та налаштування оптимального часу зарядки.

Hyundai та Kia планують розширити свої послуги «від автомобіля до будинку» та «від будинку до автомобіля» для клієнтів з всього світу.