MOBION — революційний концепт від Hyundai Mobis. Відео

MOBION — революційний концепт від Hyundai Mobis. Відео

MOBION — це новий електромобіль (EV), розроблений Hyundai Mobis, світовим автомобільним постачальником. Він оснащений технологією «e-Corner System», яка дає змогу автомобілю рухатися так, як звичайні не можуть, наприклад, боком, по діагоналі. MOBION також оснащений передовими технологіями датчиків і ламп, які підвищують безпеку і зручність для водіїв і пішоходів.

Як рухається MOBION?

Чотири колеса MOBION керуються індивідуально за допомогою невеликих двигунів, розміщених всередині кожного колеса, замість одного великого рушійного двигуна. Така конфігурація дозволяє кожному колесу генерувати власну енергію незалежно, а також регулювати швидкість і напрямок руху відповідно до команд водія.

Система e-Corner System інтегрує функції гальмування, рульового управління та підвіски в технологію In-Wheel. Hyundai Mobis успішно протестувала можливості системи e-Corner на реальних дорогах у 2023 році і стверджує, що стала першою у світі, хто це зробив.

Як спілкується MOBION?

MOBION — це не тільки розумний, але і дружній автомобіль. Він використовує різні функції датчиків, ламп і дисплеїв, щоб спілкуватися з найближчими транспортними засобами та пішоходами, а також надавати корисну інформацію водієві.

Наприклад, MOBION має три пристрої виявлення світла та визначення дальності (лідар), встановлені на передній частині автомобіля, які можуть розпізнавати об’єкти та відстані навколо автомобіля. Це допомагає MOBION безпечно й точно виконувати бічні та діагональні рухи, особливо при зміні смуги руху або поворотах.

MOBION також має світлодіод на передньому бампері, який може відображати напрямок руху пішохода, що переходить вулицю, або попереджувальне повідомлення про потенційне зіткнення.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Задній бампер також може попередити інших водіїв, якщо пішохід переходить вулицю позаду автомобіля. MOBION може навіть проектувати напрямок руху транспортного засобу на місцевості, використовуючи світло в 360-градусному спектрі, і створювати пішохідні смуги для пішоходів при їх виявленні.

Mobion — це не тільки революційний електромобіль, але й піонер у секторі технологій мобільності. Створивши Mobion, Hyundai Mobis кидає виклик загальноприйнятим нормам водіння та пересування.