На Eurosatory компанія Scania продемонструє новітні двигуни й «тиху» вантажівку

На Eurosatory компанія Scania продемонструє новітні двигуни й «тиху» вантажівку

Цього року Scania приєднається до виставки Eurosatory, яка відбудеться з 17 по 21 червня у Парижі, у співпраці зі Шведською асоціацією оборонної та безпекової промисловості (SOFF). 

На стенді Scania будуть представлені наступні експонати:

  • Дизель-електричний гібрид Scania R 450 B4x4HZ
  • Модернізований 16-літровий двигун – 588-800 кВт (800-1 088 к.с.).
  • 13-літровий двигун нового покоління – 450-540 кВт (612-734 к.с.).
  • Презентація інтегрованої логістичної підтримки (ILS) в Scania.

Також підрозділ Scania Defence представить гібридну вантажівку 4х4, призначену для логістичних цілей, з двома потужними промисловими двигунами, а також продемонструє, як філософія інтегрованої логістичної підтримки (ILS) Scania втілюється в реальних операціях. 

Гібридна демонстраційна вантажівка 4х4 для бездоріжжя в безшумному режимі, з електричним відбором потужності

Демонстраційна вантажівка з повним приводом, яку Scania демонструватиме на стенді Шведської асоціації оборонної промисловості (SOFF), може проїхати до 60 км у «тихому режимі», таким чином досягаючи характеристик майже непомітності. Власне джерело електроенергії означає, що його можна використовувати як джерело живлення для електричного крана, або іншого обладнання без необхідності працювати на холостому ходу двигуна внутрішнього згоряння.

Зелені рішення Scania для оборонних замовників часто мають схожість зі звичайними комерційними автомобілями компанії (хоча Scania має багато інших військових або напіввійськових функцій у своєму портфоліо). Але, використовуючи преміальну цивільну продукцію як платформу, оборонні замовники можуть адаптувати її до своїх потреб. Різниця полягає в тому, що вартість значно нижча порівняно з вартістю спеціальної збірки.