DACIA провела перші випробування SANDRIDERS для Дакару

DACIA провела перші випробування SANDRIDERS для Дакару

Команда Dacia Sandriders завершила початковий етап тестування в рамках підготовки до Дакару, який відбудеться в січні наступного року, в якому вона вперше візьме участь.

Після перевірки систем на полігоні Міллбрук у Великобританії, Dacia Sandrider провели чотири дні у випробувальному комплексі Sweet Lamb в Уельсі, Великобританія, з 6 по 9 травня. Потім команда вирушила до Шато де Ластур, Франція, на ще чотири дні інтенсивних випробувань (27-31 травня), де три екіпажі мали можливість протестувати Sandrider, оснащений шинами BF Goodrich, на кам’янистій та складній місцевості.

Крістіна Гутьєррес була за кермом Sandrider протягом двох днів в Уельсі, перш ніж Себастьєн Лоеб, дев’ятиразовий чемпіон світу з ралі, взяв на себе обов’язки з тестування та розробці.

Багаторазовий переможець “Дакару” Нассер Аль-Аттія вперше відчув потужність Sandrider у Шато де Ластур протягом двох днів. Себастьян повернувся в кокпіт на півтора дня, а Крістіна була викликана на фінальний день перегони.

Керівник команди Dacia Sandriders Тіфані Існард підтвердила, що початкова фаза тестування перевершила всі очікування: в Аль-Аттії, Гутьєрреса і Лоеба, а також у досвідчених інженерів і техніків організації виникло дуже мало проблем.

Наразі триває інтенсивна робота напередодні першого комплексного тесту в Марокко з 28 червня по 5 липня. Саме тоді Sandrider пройде випробування на місцевості, подібній до тієї, що буде під час Дакару, першого етапу Чемпіонату світу з ралі-рейдів FIA, який відбудеться в Саудівській Аравії з 3 по 17 січня 2025 року.