Mitsubishi Fuso представляє нове сімейство вантажівок Євро 6

Mitsubishi Fuso представляє нове сімейство вантажівок Євро 6

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation офіційно оголосила про запуск для тайванського ринку нової лінійки вантажівок малої, середньої та великої вантажопідйомності, що відповідають екологічному стандарту Euro VI.

Нова для тайванського ринку важка вантажівка Fuso Super Great оснащена потужним двигуном OM470 із системою Common-Rail та системою ShiftPilot AMT для плавного водіння. У порівнянні з Super Great Euro V, цей новий великовантажний автомобіль для Тайваню розвиває на 13% більше потужності й на 10% більше крутного моменту. Вантажний автомобіль поставляється з основними функціями безпеки, такими як система попередження про виїзд зі смуги руху (LDWS), електронна програма стабілізації (ESP), активна система екстреного гальмування (AEBS) у стандартній комплектації, а також система Sideguard Assist як опція.

Фото: Daimler Trucks

Своєю чергою, модернізована вантажівка Fuso Fighter середньої вантажопідйомності також оснащена розширеними функціями безпеки (LDWS, AEBS) та більш ергономічною кабіною для зниження втоми водія.

Модельний ряд Canter, який є найбільш продаваним з усіх сегментів вантажівок FUSO на Тайвані, також зазнав важливих оновлень. Тайванська лінійка малотоннажних вантажівок вантажопідйомністю від 3,5 до 8,55 тонни тепер включає модель вантажопідйомністю 7,9 тонни, додану на вимогу клієнтів.

Ринок Тайваню є стратегічним для бренду FUSO та в цей час другим за величиною міжнародним ринком виробника. Попри складну глобальну економічну ситуацію минулого року, FUSO 30-й рік поспіль досягла статусу самого продаваного бренду комерційних автомобілів з часткою тайванського ринку 33,6%. Зокрема сегмент легких вантажівок залишається найсильнішим у FUSO, тому кількість моделей Canter повною масою 5 тонн було продано на 45% більше у 2021 році у порівнянні з 2020 роком. У всіх сегментах вантажівок у 2021 році було зареєстровано на 28% більше автомобілів FUSO, у порівнянні з попереднім роком.