DS Automobiles пропонує зазирнути в майбутнє автомобільних інтер'єрів

DS Automobiles пропонує зазирнути в майбутнє автомобільних інтер'єрів

Компанія DS представила нову концепцію дизайну інтер’єру своїх майбутніх моделей під назвою M.i. 21. 

Світло, простір, звук і занурення

Бренд заявляє, що концепція зосереджена на чотирьох ключових сферах: світло, простір, звук і занурення. Здається, що мова йде про складні елементи дизайну, футуристичні матеріали та трохи нестандартні деталі. Бренд також заявляє, що нова концепція дизайну покликана «продемонструвати майбутнє без екранів» — натомість інформація проєктується на панелі.

Концепція інтер’єру M.i. 21 демонструє величезну, майже вертикальну панель приладів. DS вважає, що екрани не мають «реальної естетичної цінності», коли вони вимкнені, що змусило команду дизайнерів переосмислити підхід до відображення інформації. 

M.i. 21 розв’язує цю проблему за допомогою проєкційної системи, яка виводить інформацію на смугу. Ця смуга може плавно переходити від непрозорої, щоб показати важливу інформацію, до прозорої, щоб показати вишукані матеріали оздоблення. Пасажири можуть керувати цією інноваційною системою за допомогою голосових команд або пульта дистанційного керування, зручно розташованого на центральному підлокітнику. Єдині екрани, які DS не змогла адаптувати, це екрани камер бічного огляду.

Зосередженість на просторі зумовлена майбутнім використанням нових акумуляторних електричних платформ, які забезпечують пласку підлогу, а це означає, що команда дизайнерів DS може грати з простором для кращого ефекту і надихатися світом інтер’єру. 

Прагнення до майбутнього

Директор з дизайну Тьєррі Метроз вважає, що нові архітектури, пов’язані з електричними платформами, автономними режимами водіння, появою штучного інтелекту і, що найголовніше, бажанням клієнтів жити по-новому, є центральним елементом мислення дизайнерів.

DS Automobiles зазвичай тримає такі моделі, як M.i. 21, прихованими від очей громадськості, оскільки вони втілюють прагнення бренду до майбутнього. Однак зараз це виняткове творіння було представлене на виставці ремесел і дизайну Révélations, що проходить двічі на рік у Парижі. Це можливість для автомобільних ентузіастів і шанувальників дизайну на власні очі побачити винахідливість і далекоглядність DS Automobiles.

DS стверджує, що розробки, засновані на цій концепції, перетворяться на реальні серійні автомобілі до кінця десятиліття, з оновленою ергономікою, HMI й додатковими розробками в кольорах та матеріалах.