Daimler Truck пожертвував черговий мільйон євро для України

Daimler Truck пожертвував черговий мільйон євро для України

Повномасштабна війна в Україні триває вже два роки, і мільйони людей потребують гуманітарної допомоги. Daimler Truck, один з найбільших у світі виробників комерційних автомобілів, вирішив продовжити свою підтримку українського народу і виділити ще один мільйон євро місцевим гуманітарним організаціям.

Пожертвування буде розподілено між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Німецьким Червоним Хрестом (DRK), які працюють над різними проєктами допомоги у сферах освіти, охорони здоров’я, водо- та електропостачання, а також психосоціальної допомоги. 

Це не перший раз, коли компанія Daimler Truck демонструє свою солідарність з Україною. З початку повномасштабної війни в лютому 2022 року компанія та її співробітники надали грошові та негрошові пожертви, а також транспортні засоби для конвоїв допомоги на загальну суму понад 4,3 мільйона євро. За останні два роки Daimler Truck також підтримав транспортування близько 3900 тонн гуманітарної допомоги в Україну у складі понад 200 автоколон вантажівок.

Зобов’язання Daimler Truck в Україні є частиною глобальної ініціативи соціальної відповідальності “Daimler Truck Cares”, яка спрямована на позитивний вплив на довкілля та суспільство в усьому світі.