На заводі в Кременчуці почали збирати вантажівки вантажопідйомністю 3,5 тонни

На заводі в Кременчуці почали збирати вантажівки вантажопідйомністю 3,5 тонни

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відзвітував про складання чергової партії автомобілів DАYUN. 15 автомобілів вантажопідйомністю 3,5 тонни зійшли з конвеєра нещодавно відкритого складального виробництва.

Як повідомляють на сторінці компанії у Фейсбуці, це партія середньотонажних вантажних автомобілів DАYUN CGC1060 колісної формули 4х2. Ця модель є новинкою на ринку України та поєднує в собі передові технології та розробки в галузі сучасного автомобілебудування. 

Автомобіль DАYUN CGC1060 розрахований на повну масу 6 000 кг і оснащується двигуном Weichai WP3NQ150E50 потужністю 144 к.с.  Автомобіль комплектований 6-ти ступінчастою коробкою передач Fast Gear. 

Новітня розробка адаптована для монтажу різноманітного навісного обладнання: автовишки, фургони, автомайстерні, бортові автомобілі, самоскиди тощо. 

Це вже друга партія техніки, яка вийшла на ринок України з виробничої площі підприємства. Перша складалася з 20 одиниць шасі DАYUN вантажопідйомністю 8 тонн. 

Нагадуємо, що нещодавно на потужностях однієї із виробничих площ Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС освоєно великовузлову збірку автомобілів DAYUN вантажопідйомності від 3,5 до 12 тонн (зокрема: 3,5 т; 6 т; 8 т; 10 т; 12 т).