DAF презентує нове покоління будівельних вантажівок

DAF презентує нове покоління будівельних вантажівок

Компанія DAF представить нове покоління будівельних вантажівок на найбільшій у світі виставці будівельної індустрії Bauma, що проходить у Мюнхені, Німеччина, з 24 по 30 жовтня.

Нові будівельні вантажівки DAF серії XDC і XFC мають багато спільного з вантажівками нового покоління DAF XD, XF, XG і XG⁺, які два роки поспіль були удостоєні звання «Міжнародна вантажівка року».

Моделі XDC та XFC представлені 2-, 3- та 4-осьовими вантажівками з переднім та заднім приводом. Вони мають великий кут з’їзду 25° і високий дорожній просвіт від 33 до 39 см — залежно від комплектації. 

Будівельні вантажівки DAF мають міцну конструкцію, з надійним сталевим бампером, що складається з 3 частин. Обидва автомобілі є ідеальною основою для самоскидів, бетонозмішувачів, підйомників та іншого спеціалізованого кузовного обладнання.

Як і їхні побратими для дорожнього застосування, нове покоління XDC і XFC оснащуються новими двигунами PACCAR MX–11 і MX–13 потужністю до 390 кВт/530 к.с.

Усі будівельні автомобілі DAF в стандартній комплектації оснащуються автоматичною коробкою передач TraXon зі спеціальним позашляховим режимом для оптимального перемикання передач на складній місцевості. 

Крім того, XDC та XFC пропонують автоматичний вибір передачі для руху на бездоріжжі. Нові функції «ASR Off» та «Rock Free» дозволяють рушати з місця на слизькій дорозі та полегшують швидке розгойдування, щоби допомогти витягнути автомобіль в екстремальних умовах.

Новий стандарт безпеки

Нове покоління DAF XDC і XFC оснащені великим лобовим і бічними вікнами з наднизькими лініями ременів, за які хвалять усі моделі DAF нового покоління, що забезпечує кращий у своєму класі прямий огляд. Як опція доступне вікно огляду бордюру, яке в поєднанні зі складним сидінням другого водія забезпечує безперешкодний огляд пішоходів і велосипедистів, що рухаються поряд із вантажівкою з боку другого водія. 

Для кращого у своєму класі непрямого огляду DAF XD нового покоління може бути оснащений системою DAF Digital Vision System, яка замінює основне й ширококутні дзеркала заднього виду. Покращена система DAF Corner View забезпечує максимальний огляд не менше 285 градусів у зоні навколо А-стійки кабіни з боку другого водія.

Також підвищенню безпеки сприяє світлодіодне зовнішнє освітлення, яке входить у стандартну комплектацію всіх версій XDC і XFC.