Navistar запускає нову серію вантажівок International HX, орієнтованих на будівельний сектор

Navistar запускає нову серію вантажівок International HX, орієнтованих на будівельний сектор

Компанія Navistar випустила наступне покоління своїх автомобілів серії HX, вперше представленої у 2016 році, включивши в неї сучасні технології й орієнтовані на водія функції, зберігши при цьому класичний зовнішній вигляд.

Нова серія HX — це перший продукт, випущений в рамках стратегії компанії Navistar 4.0 і її ініціативи Project Compass, яка фокусується на гнучкому модульному проєктуванні для задоволення потреб клієнтів, оптимізації клієнтського досвіду і надання найкращої підтримки й обслуговування в галузі.

Нова серія HX є найзручніший, найміцніший, технологічно інтегрований і орієнтований на водія варіант вантажівки для важких умов експлуатації. Це фізичне втілення нашої стратегії Navistar 4.0 — ставити клієнта в центр усього, що ми робимо.

Марк Стаселл, віцепрезидент напрямку професійних вантажівок Navistar

Нова серія HX пропонується як HX520 з передньою віссю здвинутою вперед (set-forward) і HX620 із передньою віссю здвинутою назад (set-back). Обидва автомобілі тепер доступні для замовлення, а їх поставки клієнтам почнуться на початку наступного року.

Нова кабіна

Нова серія HX отримала модернізовану кабіну, яка розроблена і перевірена для роботи в найсуворіших професійних умовах. Кабіна отримала міцний стійкий до тріщин трисекційний капот з композитного матеріалу, спеціально розроблений для забезпечення відмінної видимості.

Завдяки ретельним випробуванням, кабіна для екстремальних умов експлуатації має продуману конструкцію з високоміцної сталі й посилена в ключових місцях для забезпечення тривалого терміну служби. Використання високоміцної сталі в стратегічних місцях, дозволило зберегти вагу кабіни. 

За словами представників компанії, кабіна захищена тришаровим покриттям ChemGuard зовні, LineX зсередини й власною технологією нанесення від International Truck, що робить її практично непроникною для солі й стійкою до корозії. 

Каталізатором того, що Navistar додала опцію LineX в підлогу кабіни послужило те, що муніципальні автопарки, що використовують вантажівки HX для прибирання снігу, повідомили, що велика частина корозії кабіни починається зсередини. Водії потрапляють в кабіну зі снігом, сіллю й іншими їдкими матеріалами на своєму робочому взутті, які просочуються під підлогу і роз’їдають її зсередини. Тепер виробник, доводячи впевненість в корозійній стійкості кабіни нової серії вантажівок HX, забезпечує на неї 10-річну гарантію на перфорацію.

Усередині нової кабіни вся увага була прикута до водія для підвищення безпеки, комфорту та продуктивності праці. Для початку був збільшений загальний розмір кабіни, що додало водіям більше місця для живота і більше місця між педалями й задньою стінкою. Двері відкриваються ширше для полегшення входу і виходу. З акцентом на комфорт, кабіна тепер має кращий у своєму класі клімат-контроль і великі електричні склопідйомники.

Нова кабіна доступна з найновішим та найбільш «крутим» пакетом оздоблення Diamond Elite від International Truck. В цей пакет входить нова лінійка преміальних обігрівачів і вентильованих сидінь, що пропонують повний комфорт в будь-який час і дозволяють водіям залишатися зосередженими й ефективними. Інтегрована технологія допомоги водієві від Bendix також допомагає поліпшити поінформованість і безпеку водія. Navistar вже пропонувала систему Bendix Fusion в минулому, і тепер вона також є опцією на HX. 

Датчики на передній панелі захищені спеціальною кришкою. «Салон кабіни — це командний центр водія, тому кожен дюйм повинен бути налаштований на їх потреби», — сказав Стаселл. «Розроблена безпосередньо на основі зворотного зв’язку з водієм, нова серія HX створена для того, щоб бути самим орієнтованим на водія автомобілем у вашому автопарку».

Покращена продуктивність

На будмайданчику першорядне значення має маневреність, тому для підвищення продуктивності нова серія HX доступна з подвійним рульовим механізмом і вдосконаленою антиблокувальною гальмівною системою, яка забезпечує чудові повороти, тягу і керованість.

Щоб максимально збільшити корисне навантаження, HX620 в стандартній комплектації також поставляється з двигуном International A26 потужністю до 500 к.с., що забезпечує найвищу продуктивність в легкому корпусі. Як моделі HX520, так і моделі HX620 можна замовити з двигуном Cummins X15, що забезпечує потужність для роботи в різних режимах до 605 к. с. і крутний момент 2779 Нм.

Володіючи повним спектром ручних, автоматизованих ручних і автоматичних коробок передач для будь-якого застосування, нова серія HX містить механічні трансмісії Eaton Fuller, автоматизовані ручні трансмісії Eaton Ultrashift або автоматичні трансмісії Allison серії 4000. 

При цьому, за словами представника Navistar на частку Allison — як і раніше припадає близько 40%, на автоматизовані Eaton 20% і решта 40% на механічні. Автоматизовані механічні та автоматичні трансмісії управляються за допомогою інтуїтивно зрозумілого і зручного для водія важеля перемикання передач International Truck, який дозволяє водієві стежити за роботою.

Серія HX як і раніше пропонує варіант високоміцної однорейкової рами розміром 12,5 x 0,5 дюйма з RBM 3,5 м, здатної витримувати великі навантаження. Нова серія HX також пропонує болтову раму і поперечки на шасі, які мінімізують зміщення і знос, широкий спектр заводських підйомних осей і передній буксирний штифт потужністю до 68 тонн. 

Для доступного широкого спектра заводських підйомних осей від Watson і Chalin, International Truck тепер пропонує можливість розміщення всіх органів управління на панелі крил приладової панелі для поліпшення ергономіки та зовнішнього вигляду. Вантажівки HX також оснащені новою підвіскою HENDRICKSON HAULMAAX HMX-EX, що забезпечує підвищену надійність.

Електрична система у допомогу для важких умов експлуатації

International Truck інтегрувала в нову серію HX електричну систему Diamond Logic, яка легко програмується, налаштовується і працює безпосередньо з приладової панелі. Це зменшує трудовитрати на установку кузова, збільшує час безвідмовної роботи й безпеку, а також дозволяє водіям керувати кузовом вантажівки з неперевершеною упевненістю.

Нова серія HX підтримується в режимі реального часу через власну систему дистанційної діагностики OnCommand Connection, яка пропонує найповніший в галузі портфель підключених транспортних послуг. Всі клієнти серії HX матимуть уявлення про стан свого автопарку, що полегшить управління технічним обслуговуванням і ремонтом, а також дозволить прогнозувати потреби в запчастинах, тому дилери завжди мають запаси запчастин на складі, де і коли вони необхідні.

Нова серія HX також підтримується International 360 — платформою сервісного зв’язку й управління автопарком, яка спрощує безперешкодний обмін даними з міжнародною сервісною мережею для автопарків всіх марок.