IVECO представляє нову потужну вантажівку T-Way для позашляхових умов

IVECO представляє нову потужну вантажівку T-Way для позашляхових умов

Компанія IVECO представила новий важкий позашляховик IVECO T-Way для своєї дилерської мережі та представників міжнародної преси в прямому ефірі.

Вантажопідйомність, безпека та контроль

Замінюючи відомий Trakker, IVECO заявляє, що T-Way представляє найсучасніші технологічні рішення, розроблені таким чином, щоб перевершити всі очікування щодо продуктивності, вантажопідйомності, безпеки та комфорту водія.

© Iveco

Luca Sra, головний операційний директор підрозділу IVECO для вантажних автомобілів, зазначив: «Сьогодні ми відкриваємо нову главу в надзвичайній позашляховій історії IVECO з запуском IVECO T-Way, спадкоємця трону Trakker як «найсильнішого з найважчих».

Новий Iveco T-Way обладнаний двигуном Cursor 13 об’ємом 13 л та потужністю 510 к.с., що на 10 к.с. перевищує характеристики попередника — Iveco Trakker. Для легших конфігурацій вантажівка T-Way доступна з двигуном Cursor 9. Новинку укомплектовано 12- і 16-ступінчастою автоматичною трансмісією Hi-Tronix зі спеціальними для бездоріжжя функціями. 

© Iveco

Нові задні дискові гальма, надміцна система задньої підвіски для тандемних мостів, менша споряджена маса й інші функції, такі як система Hi-Traction разом з можливостями підключення, цифровими послугами та кабіною підвищеного комфорту забезпечують високу ефективність та рентабельність.

IVECO T-Way має шасі з високоміцної сталі з рамою завтовшки 10 мм та максимальним згинним моментом 177 кНм, а максимальна вантажопідйомність передньої осі — до 9 т.

© Iveco

В Iveco T-Way застосована система гідростатичного приводу Hi-Traction для жорстких та зчленованих моделей 6х4. Це рішення для економії пального розроблене для роботи на швидкостях до 25 км/год й автоматично активується для забезпечення додаткової гідравлічної тяги передніх коліс.

Кабіна нового IVECO T-Way продовжує зручний для водія дизайн лінійки IVECO Way. Доступний у двох версіях — коротка кабіна AD та довга кабіна AT зі стандартним або високим дахом — вона орієнтована на функціональність, щоб полегшити щоденну роботу водія.

© Iveco

Вся зона водія створена для забезпечення практичного та просторого для проживання середовища, тоді як ергономічне крісло разом з новим концептом багатофункціонального керма забезпечують максимальний комфорт водія.

© Iveco

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Безпека у позашляхових умовах

Звичайно, безпека водія є першорядною в суворих умовах, з якими стикається IVECO T-Way. Автомобіль розроблений для забезпечення максимального захисту з функціями безпеки, які значно перевищують вимоги про затвердження типу. Нова гальмівна система в стандартній комплектації оснащена системою EBS, повнодискові гальма доступні на моделях з повним приводом, а нові вдосконалені системи допомоги у водінні (ADAS) доступні у всій лінійці.