Вантажівку класу «люкс» Actros L Driver Extent+ від Mercedes-Benz випустять у кількості 150 штук

Вантажівку класу «люкс» Actros L Driver Extent+ від Mercedes-Benz випустять у кількості 150 штук

Компанія Mercedes-Benz оголосила про запуск у виробництво обмеженої серії вантажівок класу «люкс» Driver Extent+ Actros L. Нова модель вражає своїм ексклюзивним дизайном та першокласним комфортом.

На передній панелі тягача є напис — значок «Actros», виконаний в елегантному темному хромі, що ідентифікує його як ексклюзивну модель Driver Extent+ та обмеженість спеціальної серії. Вантажівка оснащена ексклюзивними наклейками матово-сірого кольору під бічними вікнами, а також на сонцезахисному козирку та передній частині. Колір кабіни можна обрати.

У салоні є світлодіодне підсвічування, інтенсивність і спрямованість якого можна регулювати, спеціальна капсульна кавоварка від Mercedes-Benz, яку можна тримати у підстаканнику, та система CabLock, що працює незалежно від центрального замка і служить для безпеки водія. 

Чотири круглі фари, встановлені на даху, тримають все у полі зору та покращують видимість для водія у будь-яких погодних умовах. Фари за енергозберігаючою світлодіодною технологією встановлені у сонцезахисному козирку. 

Значок на вході з написом Mercedes-Benz, що підсвічується, і сходи з нержавіючої сталі з боку водія і переднього пасажира забезпечують максимальну безпеку екіпажа новинки.