Партію СБА «Варта» можуть придбати для озброєння прикордонної легкої піхотної дивізії Марокко

Партію СБА «Варта» можуть придбати для озброєння прикордонної легкої піхотної дивізії Марокко

Марокко близький до досягнення угоди з Україною щодо закупівлі в ТОВ «Конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» партії протимінно-захищених машин Varta для Королівської марокканської армії. Про це повідомляє видання Defense Express, з посиланням на Tactical Report. 

Відомо, що СБА «Варта» здебільше використовується для транспортування особового складу, але може також виконувати функції командно-штабної або медичної машини для евакуації поранених чи в якості мобільного мінометного комплексу. 

MRAP СБА «Варта» постачається силовим структурам України, її вага 17,5 тонн

Серед основних функцій використання машини від «Української бронетехніки» вказується можливість патрулювання, збір розвідувальних даних та супроводження інших транспортних засобів. 

Спеціально розроблений для роботи в складних дорожніх умовах, бронеавтомобіль (СБА «Варта») оснащений посиленою підвіскою і технологією (RunFlat), завдяки використанню якої є можливість навіть при пошкоджених колесах подолати до 50 кілометрів бездоріжжя.

Представники Королівських Збройних сил Королівства Марокко на КВП «Українська бронетехніка» у грудні 2020 року

КВП «Українська бронетехніка» підтверджує проведення переговорів, але не коментує деталей підготовки та підписання контракту.