Компанія QUANTRON представила легку електровантажівку QARGO 4 EV

Компанія QUANTRON представила легку електровантажівку QARGO 4 EV

Повністю електричний фургон буде представлений на виставці Q-Days 2022 у Герстхофені / Аугсбурзі. 

Компанія Quantron AG випускає на ринок другий автомобіль під новою маркою QUANTRON — QUANTRON QARGO 4 EV. 

Назва QUANTRON QARGO 4 EV говорить сама за себе. Легка вантажівка на акумуляторних батареях створена для перевезення вантажів т.н. на останній милі, а також для комунальних служб. 

Завдяки гнучкій колісній базі 3,3 м, маневреності та малому радіусу розвороту, компактний автомобіль ідеально підходить для внутрішньоміського руху. 

QARGO виділяється не лише своїм сучасним дизайном QUANTRON, вражають і характеристики транспортного засобу: запас ходу до 350 км, а також вантажопідйомність 2300 кг – без викидів та шуму. Місткість акумулятора становить 81 кВт·год, а повна зарядка здійснюється за 1,2 години. Використовуються безкобальтові батареї від CATL, найбільшого у світі виробника батарей.

Q-Heavy

Інша новинка в портфоліо QUANTRON включають повністю електричну вантажівку Q-Heavy QUANTRON QHD BEV 50-280 з колісною формулою 4х2 на базі DAF CF Space Cab. 

Автомобіль із нульовим рівнем викидів має дальність ходу до 220 км та максимальну потужність двигуна 350 кВт. Акумулятор місткістю 280 кВт·год повністю заряджається протягом 6,5 годин. 

Продукція QUANTRON розробляється та виробляється у співпраці з партнерами з екосистеми QUANTRON. До них відносяться QEV Technologies та EV Dynamics. Автомобільні модулі поставляються з Азії, а потім адаптуються до європейських стандартів та індивідуальних вимог клієнтів командою розробників із QUANTRON та QEV Technologies. 

Про компанію Quantron AG

Quantron AG — виробник акумуляторно-електричних та воднево-електричних вантажівок, автобусів та фургонів. Широкий спектр послуг заснований на двох бізнес-одиницях Q-Retrofit (електрифікація старих та існуючих автомобілів з дизельного на електричний привід з нульовим рівнем викидів) та Q-Mobility (постачання власних автомобілів з нульовим рівнем викидів марки QUANTRON).