IONIQ 6 — електричний аеродинамічний стрімлайнер від Hyundai

IONIQ 6 — електричний аеродинамічний стрімлайнер від Hyundai

Hyundai Motor Company представила обтічний і позачасовий дизайн довгоочікуваного IONIQ 6, другої моделі в лінійці повністю електричних автомобілів марки IONIQ.

IONIQ 6, який Hyundai описує як електрифікований стрімлайнер, має аеродинамічну форму та інноваційне використання екологічних матеріалів. 

Натхненний концептом Prophecy EV від Hyundai, IONIQ 6 характеризується чистими та простими лініями. 

Дизайн IONIQ 6, орієнтований на людину

IONIQ 6 демонструє унікальний дизайн. Із самого початку він був орієнтований на людину, причому внутрішній простір розроблявся одночасно із зовнішніми формами. 

Фото: Hyundai Motor Company

Було зроблено зусилля з максимізації та оптимізації внутрішнього простору, розтягуючи його спереду та ззаду, внаслідок чого вийшов унікальний обтічний силует та просторий салон.

Фото: Hyundai Motor Company

Як і IONIQ 5 до нього, IONIQ 6 реалізує стратегію дизайну Hyundai Look, яка надає кожній моделі унікального зовнішнього вигляду, подібно до шахових фігур. Орієнтуючись на клієнта, Hyundai розробляє дизайн з урахуванням різних стилів життя, а не за принципом «один стиль підходить всім». 

Вигнутий обтічник з функціональною естетикою

IONIQ 6 має наднизький коефіцієнт аеродинамічного опору — всього 0,21, чому сприяють низький ніс, активні повітряні заслінки в передній частині, зменшувачі колісних зазорів та опціональні тонкі цифрові бічні дзеркала. Аеродинамічним здібностям IONIQ 6 сприяють також спойлер еліптичної форми. 

Фото: Hyundai Motor Company

Навіть під автомобілем прагнення досягти кращої аеродинаміки проявляється у повній обшивці днища, оптимізованих дефлекторах та зменшеному зазорі між колісними арками.

IONIQ 6 також має понад 700 параметричних пікселів у різних місцях, таких як фари, задні ліхтарі, передні нижні датчики, вентиляційні решітки та індикатор центральної консолі, щоб посилити ідентичність бренду IONIQ у всьому автомобілі.  

Фото: Hyundai Motor Company

Салон, натхненний коконом

Салон IONIQ 6 у формі кокона служить одночасно і зручним укриттям, і особистим простором, наповненим практичними функціями та екологічними матеріалами.

Фото: Hyundai Motor Company

Електрична глобальна модульна платформа Hyundai Motor Group (E-GMP) дозволила дизайнерам розтягнути салон спереду та ззаду, щоб створити оптимальний простір, що дозволяє пасажирам почуватися комфортно в автомобілі. Платформа також дозволяє зробити абсолютно плоску підлогу.

Ергономічний блок управління розташований у центрі, щоб зменшити відволікання уваги. Модульна панель приладів з сенсорним екраном поєднує 12-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей з сенсорним керуванням і 12-дюймовий цифровий кластер. 

Фото: Hyundai Motor Company

Двоколірне розсіяне освітлення забезпечує загальну освітленість салону IONIQ 6. Користувачі можуть вибирати зі спектра 64 кольорів та шести двоколірних тем, розроблених експертами з кольору, щоб допомогти водіям та пасажирам почуватися розслаблено та комфортно. 

Екологічно чисті матеріали

Дизайнери IONIQ 6 використовували екологічні матеріали як для екстер’єру, так і для інтер’єру автомобіля. Залежно від рівня обробки, вони включають екошкіру (сидіння), перероблену тканину PET (сидіння), біошкіру TPO (приладова панель), тканину bio PET (оббивка салону), біофарбу, отриману з рослинних олій (двері), та килимове покриття з переробленої рибальської сітки – останнє є першим для марки IONIQ.

Фото: Hyundai Motor Company

Прем’єра

Світова прем’єра IONIQ 6 відбудеться у липні, коли Hyundai розкриє повні технічні характеристики, включаючи особливості електрифікованого стрімлайнера та передові технології.