Фонд «Повернись живим» закупив для армії 6 сучасних мобільних ремонтних станцій

Фонд «Повернись живим» закупив для армії 6 сучасних мобільних ремонтних станцій

Ремонтні станції на базі вантажівок допоможуть проводити ремонт техніки прямо на фронті.

Пресслужба фонду«Повернись живим» на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила про закупівлю 6 вантажівок — ремонтних станцій на суму 2,148 мільйона євро.

Оскільки на фронті багато броньованої та автомобільної техніки, яка періодично потребує як поточного, так і капітального ремонту, закупівля мобільних ремонтних майстерень дуже важлива.

Фото: Повернись живим | Facebook

Як зазначають у фонді, однією з головних платформ на війні є Хаммер — HMMWV. Кілька сотень цих машин Україні передавали у рамках МТД від США: броньовані та тентовані модифікації закривали потребу цілих підрозділів Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ та Морської піхоти. 

Їх ремонт часто обмежений логістикою, адже пошкоджений чи зламаний позашляховик доводиться тягнути сотні кілометрів до місця, де є всі умови та інструменти, щоб повернути Хаммер до життя. Це величезна витрата ресурсу, пального та найважливіше — часу, якого зараз не вистачає, адже без готової до бою машини під загрозою не тільки успішне виконання бойового завдання, а й життя наших захисників. 

Тож у фонді вирішили придбали 6 сучасних мобільних ремонтних станцій. 

Це готове комплексне рішення, завдяки якому ремонт та обслуговування американських військових позашляховиків можна буде проводити неподалік фронту за лічені години, закриваючи потреби кількох підрозділів. 

На фото видно що це ремонтні станції на базі Iveco Tracker 6×6 виробництва компанії Pulsar Expo.

Фото: Повернись живим | Facebook

Згідно з інформацією на сайті компанії, автомобілі обладнані евакуаційним підйомником, гідравлічною лебідкою вантажопідйомністю 24 тонни, пневматичним тентом для обслуговування автомобілів в будь-яких погодних умовах. 

На борту є супутниковий зв’язок, та мобільний електрогенератор на 30 кВт. Також позаду кабіни встановлений кран-маніпулятор з максимальним вильотом стріли 11,8 метра та максимальним вантажопідйомним моментом 14,3 тм.

Фото: Повернись живим | Facebook

Вантажівки містять усе необхідне для цієї роботи: інструменти, обладнання та комфортне робоче місце для екіпажу. А головне — вони нові й сучасні, саме те, що треба українській армії зараз.

Вже скоро пересувні ремонтні станції будуть в Україні. 

Долучитися до фонду можна за посиланням: Допомога армії. Фонд «Повернись живим»