Daimler Truck випробовує вантажівку на паливних елементах з рідким воднем

Daimler Truck випробовує вантажівку на паливних елементах з рідким воднем

З минулого року прототип вантажівки Mercedes-Benz GenH2 Truck на паливних елементах проходить інтенсивні випробування. Наразі Daimler Truck вводить в експлуатацію ще один прототип для тестування використання рідкого водню.

Daimler Truck віддає перевагу рідкому водню при розробці водневих двигунів. У цьому агрегатному стані енергоносій має значно більшу щільність енергії у порівнянні з газоподібним воднем. В результаті можна перевозити більше палива, що значно збільшує запас ходу. Метою розробки серійної вантажівки GenH2 є запас ходу до 1000 кілометрів і більше. 

© Daimler Truck AG

Також Daimler Truck тестує і заправну станцію, що дозволяє заправлятися рідким воднем (LH2). Нещодавно була проведена перша успішна заправка. 

У процесі кріогенний рідкий водень при температурі мінус 253 градуси Цельсія заливається у два 40-кілограмові баки, встановлені по обидва боки шасі. Завдяки ізоляції баків автомобіля водень може зберігати температуру протягом досить тривалого часу без активного охолодження. 

© Daimler Truck AG

Водночас Daimler Truck прагне удосконалити цей процес, і вже розробляє технологію заправки “переохолодженим” рідким воднем (sLH2). Цей інноваційний підхід дозволяє досягти ще більшої щільності зберігання та простішої заправки в порівнянні з LH2. 

Щодо інфраструктури для водневих заправних станцій у Європі, Daimler Truck планує співпрацювати з компаніями Shell, BP та TotalEnergies. Компанія також є акціонером оператора водневих АЗС H2 MOBILITY Deutschland.

Крім того, Daimler Truck, IVECO, Linde, OMV, Shell, TotalEnergies та Volvo Group зобов’язалися працювати разом, щоб допомогти створити умови для масового впровадження водневих вантажівок у Європі в рамках групи інтересів H2Accelerate (H2A).

© Daimler Truck AG

Амбіції Daimler Truck полягають у тому, щоб до 2039 року пропонувати на основних світових ринках лише нові автомобілі, які є вуглецево-нейтральними у процесі експлуатації.

Початок серійного виробництва вантажівок на водневій основі заплановано на другу половину десятиліття.