Зустрічайте Explorer EV, перший електричний позашляховик Ford, створений на платформі VW

Зустрічайте Explorer EV, перший електричний позашляховик Ford, створений на платформі VW

Ford нещодавно представив свій новий електричний позашляховик для Європи, і він називається Explorer. Але не плутайте його з бензиновим Explorer, який ви, можливо, знаєте з американського ринку. Це зовсім інший автомобіль, спроєктований і побудований у Німеччині на електричній платформі Volkswagen.

Explorer EV — це перший із багатьох нових електромобілів, які Ford планує запропонувати в Європі до 2030 року. Це середньорозмірний кросовер із п’ятьма посадочними місцями та безліччю функцій, які роблять водіння цікавим та комфортним.

Explorer має вражаючий дизайн із великою решіткою радіатора, світлодіодними фарами та похилим дахом. Всередині він має рухомий 15-дюймовий сенсорний екран, який може зсуватися вгору і вниз, щоб уникнути відблисків, а також місце для зберігання, що замикається.

Він також має інформаційно-розважальну систему SYNC Move 2 з бездротовою інтеграцією додатків та передовою технологією допомоги водієві.

Explorer EV обіцяє стати чудовим компаньйоном для далеких подорожей, завдяки швидкій зарядці з 10 до 80 відсотків усього за 25 хвилин.

Він буде доступний у двох комплектаціях: Explorer та Explorer Premium, стартова ціна — менше ніж 45 000 євро (орієнтовно 48 250 доларів США).

Якщо вам цікаво, як Explorer поводиться на різних типах доріг, ви також можете спробувати віртуальний тест-драйв зі свого комп’ютера або мобільного пристрою. Ford об’єднався з Лексі Елфорд (Lexie Alford), впливовою блогеркою, щоби продемонструвати можливості нового електричного позашляховика.