BYD підтверджує європейський запуск Dolphin & Seal

BYD підтверджує європейський запуск Dolphin & Seal

У рамках стратегії зростання в Європі, BYD додає дві нові електричні моделі — Хетчбек BYD DOLPHIN C-сегменту та седан BYD SEAL D-сегменту.

Порівняльні характеристики

В обох моделях використовуються батареї Blade від BYD з хімічним складом LFP у конфігурації 800 В, але в той час, як Dolphin використовує технологію «елемент у пакуванні», Seal має новішу розробку, яка називається «елемент у корпусі». У першому випадку елементи інтегровані безпосередньо в корпус батареї. У другому випадку кришка корпусу батареї використовується як підлога кузова, без окремої панелі підлоги.

Перевагою, за словами BYD, є краща аеродинаміка, оскільки кузов нижчий, а також він більш жорсткий, і ви можете отримати більше внутрішнього простору завдяки зменшеному об’єму акумуляторної батареї.

Завдяки цій технології Seal буде позиціюватися як «спортивний седан D-сегменту» з коефіцієнтом аеродинамічного опору 0,219. Версія із заднім двигуном здатна видавати 230 кВт (313 к.с.), а модель із двома двигунами — 390 кВт (530 к.с.). Запас ходу оцінюється в 570 км для першої версії з батареєю на 82 кВт·год і 520 км для другої з батареєю на 80 кВт·год. Максимальна швидкість — 180 км/год, а розгін від 0 до 100 км/год займає 3,8 секунди з AWD і 5,9 секунди з RWD.

BYD Seal

Seal заряджається при максимальній потужності 150 кВт постійного струму, з 30 % до 80 % за 26 хвилин. У комплект постачання входить зарядний пристрій змінного струму потужністю 11 кВт, якого вистачить на вісім годин зарядки. Seal підтримує функцію підзарядки від автомобіля і може видавати до 3 кВт. Об’єм багажника становить 402 літри, а об’єм заднього відсіку — 53 літри.

BYD Seal

BYD Dolphin має батарею ємністю 60 кВт·год, яка забезпечує запас ходу до 427 км. Зарядка займає 29 хвилин із 30 % до 80 % при максимальній підтримуваній потужності 88 кВт постійного струму.

BYD Dolphin

Передній двигун видає 150 кВт / 204 к.с. і 290 Нм крутного моменту й може розігнати автомобіль із 0 до 100 км/год за 7 секунд. Максимальна швидкість — 160 км/год.

BYD Dolphin

Підтримується зарядка від мережі змінного струму потужністю 11 кВт, а також зарядка від автомобіля до автомобіля. Розміри Dolphin роблять його ідеальним для користування — 4,29 м у довжину, 1,77 м у ширину і 1,57 м у висоту, з колісною базою 2,7 м. Об’єм багажника становить 345 літрів.

Графік запуску

Минулого року BYD представила Seal і повідомила, що він з’явиться в продажу в Європі разом з Dolphin. Тепер компанія нарешті дала нам більш конкретний графік їх запуску.

BYD Dolphin прибуває до Європи в червні, Seal приєднується до нього у вересні.

Попередня вартість

Ціни на обидві моделі для Європи ще не є офіційними, але на одному із заходів було згадано про діапазон від 30 000 до 38 000 євро за Dolphin.