Daimler Truck виводить на ринок електричних вантажівок новий бренд RIZON

Daimler Truck виводить на ринок електричних вантажівок новий бренд RIZON

RIZON запускається для ринку США з універсальним поєднанням застосувань і конфігурацій в класі 4-5 (середня вантажопідйомність).

Клієнтоорієнтовані вантажівки

RIZON пропонує клієнтоорієнтовані вантажівки з нульовим рівнем викидів та рішення для мобільності від одного з найбільших та найдосвідченіших світових виробників комерційних автомобілів, Daimler Truck.

Ідентичність RIZON ґрунтується на прагненні бренду формувати партнерські відносини з власниками бізнесу, які переходять на перевезення з нульовим рівнем викидів. 

Власники автопарків та водії вантажівок отримають всебічну підтримку через досвідчену дилерську мережу, що пропонує широкий спектр послуг, які допомагають забезпечити бездоганний досвід, який клієнти очікують від брендів Daimler Truck. Будуть також доступні консультації щодо зарядки змінного та постійного струму. Гнучке фінансування забезпечує Daimler Truck Financial Services.

Три варіанти моделі 

Три варіанти моделі — e18L, e16L та e16M — стануть першими вантажівками, доступними під брендом RIZON. Бренд запропонує універсальну комбінацію конфігурацій та опцій, що відповідають унікальним вимогам кожного клієнта, для оптимізації повсякденних операцій та продуктивності. 

Середньотоннажні акумуляторні електромобілі класів 4 і 5 повною масою від 15 995 до 17 995 фунтів здатні проїхати від 110 до 160 миль (для версії L з 3 акумуляторними батареями) і від 75 до 110 миль (для версії M з 2 акумуляторними батареями) на одному заряді. 

Ці вантажівки ідеально підходять для різноманітних застосувань, таких як вантажні фургони, бортові платформи, ландшафтні відвали та рефрижератори. 

Передові системи безпеки

Вантажівки RIZON оснащені передовими системами пасивної та активної безпеки, які допомагають захистити водіїв, пасажирів та громади, в яких вони працюють. Завдяки технологіям безпеки Daimler Truck, таким як Active Brake Assist та Active Side Guard Assist, водії можуть відчувати себе ще більш захищеними в міському русі та на перевантажених дорогах. 

Вантажівки RIZON можуть заряджатися двома типами зарядних систем, Level 2 AC Charging (J1772) та DC Fast Charging CCS1, що відповідають вимогам стандарту CCS1. Бренд RIZON також матиме кращий у своєму класі гарантійний пакет, який захищає силову установку, шасі та кабіну протягом 5 років/75 000 миль, а високовольтні батареї — протягом 5 років/120 000 миль.

З цією початковою комплектацією вантажівки RIZON будуть орієнтовані на підприємства, що займаються логістикою міської роздрібної торгівлі, доставлення “останньої милі” та муніципальними роботами. 

Починаючи з 4 кварталу 2023 року, вони будуть розповсюджуватися в США завдяки ексклюзивній угоді з Velocity, відомим брендом в галузі комерційних автомобілів, що має близько 80 глобальних торгових точок. 

Завдяки консультантам з продажу та технічним спеціалістам, які мають досвід у сфері комерційної електромобільності, торгові точки Velocity слугуватимуть універсальними центрами для клієнтів, зацікавлених у переході на електромобілі. Крім того, Velocity призначатиме дилерів RIZON у регіонах за межами присутності Velocity, щоб забезпечити безперебійну мережу по всій території Сполучених Штатів.

Бренд RIZON та його автомобілі вперше презентуються на публіці на виставці Advanced Clean Transportation (ACT) Expo, яка проходить з 1 по 4 травня 2023 року в Анахаймі, штат Каліфорнія.