Mercedes-Maybach вступає в нову еру дизайну з «нічною серією»

Mercedes-Maybach вступає в нову еру дизайну з «нічною серією»

Mercedes-Maybach представив свій новий дизайн-пакет Night Series, відкриваючи наступну главу в історії бренду, який прагне залучити нову аудиторію.

Новий темний образ з екстравагантними елементами 

Витончене дизайнерське пакування ваших похмурих мрій прибуло. Готові до поїздки?

Пакет інтер’єру та екстер’єру для всіх трьох моделей серії Mercedes-Maybach, Night Series відрізняється поєднанням темного хрому, деталей з рожевого золота, ялинковим декором інтер’єру, оригінальним дизайном колісних дисків з візерунком Maybach та унікальною анімацією запуску двигуна, що доповнює естетику Night Series.

Деякі деталі Night Series будуть відрізнятися для всіх трьох моделей. Для позашляховика EQS, який незабаром вийде на ринок, першого електричного Mercedes-Maybach, особливості включають панель решітки радіатора, прикрашену нашивками Maybach, вставки повітрозабірників на передньому бампері, оздоблені темним хромованим візерунком Maybach, варіант забарвлення MANUFAKTUR diamond white bright, а також індивідуальні фари, прикрашені рожево-золотистою емблемою Maybach і темними хромованими деталями.

Mercedes-Maybach EQS 680 SUV

Довгий силует S-класу підкреслюють дві видимі накладки на вихлопну трубу в темному хромі та чорному кольорі, а також інші помітні деталі, серед яких двоколірне забарвлення оніксовий чорний, сріблястий та два варіанти інтер’єру: MANUFAKTUR глибокий білий / чорний та з ефектом перламутру з чорною шкірою наппа / Black Pearl.

Mercedes-Maybach S 680
Mercedes-Maybach S 680

GLS матиме темні хромовані елементи по всій передній частині моделі, включаючи вертикальну зірку Mercedes на капоті, радіаторну решітку, деталі оздоблення та візерунок Maybach на бічному повітрозабірнику. Серед інших особливостей — 23-дюймові колісні диски з високоякісними вставками, включаючи візерунок Maybach, та інтер’єр кришталево білого кольору з акцентами чорного перламутру.

Mercedes‑Maybach GLS 600

Представлення на ексклюзивному заході

Запуск Night Series відбувся в Нью-Йорку 23 травня 2023 року на коктейльній вечірці в приватному будинку в Грінвіч-Віллідж, а плавучий клубний будинок Maybach дозволив відвідувачам особисто ознайомитися з розкішним, але стриманим пакетом.

Mercedes‑Maybach GLS 600

Згодом Night Series буде поширена на всі три моделі: незабаром вона стане доступною для S-класу, потім – для позашляховика EQS, коли він вийде на ринок, і, нарешті, для GLS на початку 2024 року. Колекція, натхненна «Нічною серією», незабаром буде випущена компанією-партнером MAYBACH Icons of Luxury, що включає кросівки, сумки та окуляри.