Готовий до пригод, концепт Citroën My Ami Buggy втілює бачення Амі про дозвілля

Готовий до пригод, концепт Citroën My Ami Buggy втілює бачення Амі про дозвілля

Citroën представив нову версію баггі «My Ami Buggy», яка буде випущена в кількості 1 000 одиниць, оснащена новим обладнанням і доступна в 9 країнах.

Втілення вільного духу шукача пригод

Концепт Citroën My Ami Buggy Concept — це розкута та яскрава ілюстрація об’єкта, створеного для того, щоб насолоджуватися дозвіллям по-новому — першопрохідця з екстравертним, барвистим та м’язистим стилем, який водночас прагне залишатися дуже простим та функціональним. 

Команда Citroën створила цей повністю розкутий Ami, орієнтований на всіх тих, хто шукає електричний, простий у використанні автомобіль із яскравою індивідуальністю, що випромінює неймовірний характер.

Citroën My Ami Buggy Concept — це запрошення для всіх шанувальників незалежності, які зможуть на час подорожі відчути себе шукачами пригод на дорогах або пляжних доріжках.

My Ami Buggy Concept пропонує рекреаційний транспортний засіб для вихідних, відпустки на морі або в сільській місцевості, який підкорить користувачів своєю практичністю. Модель із режимом електричної тяги, що дозволяє їй рухатися безшумно й без викидів, пропонуючи задоволення від електричного водіння, посилене відсутністю дверей, щоби подорожувати повністю зануреним у навколишнє середовище й купатися у світлі завдяки панорамному даху.

Міцний вигляд та авантюрний характер

Надійно сидячи на широких рифлених колесах, Citroën My Ami Buggy має рішуче авантюрний характер, підкреслений спереду і ззаду бамперами, ковпаками й решітками фар та передніми панелями, у центрі яких розміщені шеврони. З боків силует посилюють перероблені накладки на крилах і трубчасті захисні накладки на нижній частині дверей.

Багажник і запасне колесо підкреслюють дух пригод, притаманний концепту. Усі ці декоративні елементи виконані в єдиному відтінку чорного кольору з полімерним покриттям.

Світлодіодна світлова панель на передній частині капота додає пригодницького штриха, коли ви їдете вночі або в тумані. У стаціонарному стані все разом створює атмосферу «багаття» завдяки світлу, що розсіюється від цієї рейки, та музиці, що лунає з кочового динаміка.

Двері були зняті, замінені прозорим водозахисним полотном, яке можна відтягнути назад у негоду. Вони оснащені застібками-блискавками, щоб закрити пасажирський салон, з високими отворами, що нагадують засклені двері звичайних транспортних засобів. Ці практичні захисні штори можна зняти, згорнути і зберігати за сидіннями в спеціальних сумках для зберігання.

Над лобовим склом встановлено невеликий дашок, який виходить із даху й забезпечує захист від несприятливих погодних умов. Влітку він забезпечує затінок, захищаючи від променів полуденного сонця.

Широкі «грязьові» шини та їхні матові золоті офсетні диски забезпечують хороше зчеплення з дорогою та підвищену стійкість на всіх поверхнях.

Попри те, що це тільки нестриманий вираз, дизайнери, проте, подбали про те, щоб концепція була реалістичною та ефективною. Закріплення певних елементів стало справжнім викликом для технічного персоналу, який у деяких випадках був змушений прикріплювати їх безпосередньо до трубчастого шасі, щоб забезпечити їх надійність. Це, зокрема, стосується поперечин та запасного колеса на даху.

Душевний стан, переданий кольорами

My Ami Buggy Concept складається з трьох кольорів: чорного, хакі та жовтого. Чорний колір, натхненний спорядженням для кемпінгу, підкреслює функціональність і міцність автомобіля. Різні відтінки чорного ідеально доповнюють відтінки хакі та лимонно-жовтий, створюючи загальний авантюрний вигляд, підкреслений ретельно продуманими деталями.

Відтінок анодованого хакі як нагадування про природу, тоді як чорний, що говорить про силу й сучасність, вловлює світло і драматизує пов’язані з ним кольори. Вибір чорного кольору також був мотивований бажанням використати темний відтінок, який приховує бруд.

Багато ключових елементів концепту My Ami Buggy виділяються періодичними вкрапленнями лимонно-жовтого кольору, включаючи сидіння, зарядний кабель, графічні дверні панелі, а також весь багажний відсік і низку аксесуарів. Цей пікантний колір також вказує на те, що виділені об’єкти мають функціональне призначення.

Увага до деталей

Три зони концепції My Ami Buggy стали предметом ретельної роботи над дизайном інтер’єру: сидіння, сховище та багажне відділення.

My Ami Buggy Concept оснащений новими подушками сидінь Advanced Comfort®, товщина піни яких була збільшена з 35 мм. Додавання піни з ефектом пам’яті зробило сидіння легкими та м’якими. Вони легко виймаються з корпусу, взаємозамінні та миються.

Контейнери для зберігання на приладовій панелі, аксесуари, які вже доступні на My Ami, були спеціально перероблені для My Ami Buggy Concept. Над відсіками закріплена металева стійка з матового золота, щоб запобігти переміщенню предметів.

Розроблено спеціальний асортимент багажу, кожен елемент якого ідеально вписується у внутрішній простір автомобіля. Сумка-рюкзак кріпиться на магніт у центрі керма, спеціально для цього зроблене поглиблення, а також її можна носити на ремені за допомогою петлі. Матроська сумка з клапаном має власне місце під приладовою панеллю, у відсіку, де в Ami зберігається каютна валіза. Знизу вона утримується трубчастою конструкцією, щоб не перекидалася.

У дверцятах на рівні сидіння також є місце для зберігання речей. У ньому можна зберігати будь-які предмети або велику знімну сумку, спеціально призначену для зберігання, яку можна відкрити зсередини. Зарядний кабель, тим часом вмонтований у тримач у рамі пасажирських дверей у формі ручки.

Нова конічна опора була розроблена, щоб закріпити мобільну колонку в округлому поглибленні, встановленому в приладовій панелі за кермом.

Це короткий крок від ідеї до реальності за допомогою 3D-друку. Кожен із цих аксесуарів був розроблений із нуля, оскільки вони надруковані на 3D-принтері, а отже, можуть бути відтворені на замовлення.

My Ami Buggy Concept — це, перш за все, запрошення розважитися і задовольнити свою жагу до свободи та дозвілля. Концепт баггі My Ami Buggy Concept, який буде в різдвяному списку багатьох людей, ілюструє одне з багатьох облич, які можна розробити для Ami, нетипового транспортного засобу, розробленого Citroën, готового досліджувати нові горизонти.

My Ami Buggy можна буде замовити лише онлайн з 10:00 ранку 20 червня 2023 року.