Volvo EX30: найменший, найшвидший і найекологічніший позашляховик від Volvo

Volvo EX30: найменший, найшвидший і найекологічніший позашляховик від Volvo

Компанія Volvo нещодавно представила свій новітній електромобіль — EX30, невеликий позашляховик, який обіцяє неабияку продуктивність, ефективність та екологічність.

EX30 — перша модель Volvo у швидкозростаючому сегменті компактних преміумпозашляховиків, яка має на меті привабити клієнтів доступною ціною, передовими технологіями та скандинавським дизайном.

Маленький, але могутній

EX30 базується на новій платформі, розробленій виключно для електромобілів. Він пропонує три варіанти силових агрегатів і два типи батарей, що дає покупцям свободу вибору того, що найкраще відповідає їхнім потребам.

Варіант з одним електродвигуном і батареєю LFP (літій-залізо-фосфатні) зі стандартним запасом ходу ідеально підходить для їзди містом і коротких поїздок.

Інший варіант — з одним електродвигуном і батареєю збільшеного запасу ходу NMC (літій, нікель, марганець і кобальт) забезпечує до 480 км пробігу на одному заряді.

Для тих, хто прагне більшої потужності та продуктивності, пропонується двомоторний варіант із батареєю збільшеного запасу ходу потужністю 428 к.с., який розганяється від 0 до 100 км/год за 3,6 секунди, що робить його найшвидшим автомобілем Volvo в історії.

EX30 також підтримує швидку зарядку, що дозволяє поповнити заряд батареї з 10 до 80 відсотків приблизно за 25 хвилин.

EX30 не тільки швидкий, але й маневрений та веселий у керуванні. Низький центр ваги, збалансований розподіл та налаштоване шасі роблять його маневреним і чуйним у будь-якій ситуації. EX30 також оснащується новим поколінням популярної функції Volvo Park Pilot Assist, яка з легкістю справляється з паркуванням на будь-яких типах парковочних місць.

Безпечний та екологічний

Як і належить автомобілю Volvo, EX30 створений максимально безпечним як для пасажирів, так і для інших учасників дорожнього руху. Він оснащений найсучаснішими технологіями безпеки та захисними функціями, такими як спеціальна система попередження, яка запобігає наїзду на велосипедистів або пішоходів.

EX30 також має на меті позитивно впливати на довкілля, зменшуючи вуглецевий слід протягом усього виробничого та життєвого циклу. Він використовує перероблені матеріали для оббивки салону і працює з постачальниками з нульовим рівнем викидів вуглецю для своїх компонентів. Volvo стверджує, що EX30 має найнижчий вуглецевий слід серед усіх автомобілів Volvo на сьогодні — менше ніж 30 тонн викидів CO2 на 200 000 км пробігу.

Стильний та розумний

EX30 втілює дизайнерські цінності Volvo у зменшеному форматі. Він має виразний електричний вигляд із закритим щитком, світлодіодними фарами та п’ятьма яскравими кольорами екстер’єру.

Салон просторий і комфортний, із чотирма різними темами на вибір і розумними місцями для зберігання по всьому салону.

EX30 також оснащений одноекранним користувацьким інтерфейсом із вбудованим Google, який працює з останньою версією інформаційно-розважальної системи Volvo. Спеціальний додаток дозволяє користувачам отримати доступ до різних послуг, пов’язаних з автомобілем, таких як зарядка, пошук, блокування та обігрів.

EX30 також оснащений функцією цифрового ключа, яка дає змогу легко ділитися автомобілем з іншими. Крім того, EX30 пропонує п’ять різних тем зовнішнього освітлення, натхненних скандинавськими пейзажами, кожна з яких має власний звуковий супровід.

EX30 вже доступний для замовлення на обраних ринках за ціною від 36 000 євро. Він також буде доступний із пакетом підписки Volvo’s Care by Volvo, який пропонує фіксовану щомісячну плату та прозорий процес замовлення.

Наступного року Volvo також випустить позашляховий варіант EX30, який матиме більший дорожній просвіт, протиковзкі накладки та чорні колісні диски для більш авантюрного вигляду.

EX30 — це спроба Volvo задовольнити зростаючий попит на повністю електричні автомобілі в конкурентному сегменті. Завдяки своїм невеликим розмірам, яскравій індивідуальності та вражаючим характеристикам, EX30 може стати саме тим, що багато клієнтів шукають у своєму наступному автомобілі.